Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A dm-es tejsavóport hogyan...

A dm-es tejsavóport hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy ilyen t.diéta szerű dolgot, és olvastam a dm-es das gesunde plus elnevezésű cuccról. A kérdésem az volna, hogy ezt is ugyanúgy kell-e használni, mint a laurafélét, ki lehet-e vele váltani az étkezést? Kb. mennyibe kerülhet ez most? Tapasztalatokat is várok. Köszi
2010. aug. 11. 13:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ki lehet váltani vele étkezéseket, vagyis én úgy használom. 3napja kezdtem el. Elég jól megtelít így nem vagyok éhes. Én 1200ft-ért vettem. Igaz az íze nekem annyira nem jön be,de hát ízlések és pofonok:)
2010. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vigyázzatok, mert ezektől nagyon észrevétlenül lehet hízni, nem kell mindent elhinni. Az a por, amit megiszol...ajajajjj, jobb nem bele gondolni mi van benne.
2010. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb 2 éve vettem ilyet nagyjából nasi helyett. Sose bírtam úgy elkeverni, hogy ne ropogjon a fogam alatt és nekem az íze sem jött be. Étkezések kihagyására illetve uzsinak vagy vendégségek előtti bekajálás ellen a rossmanos port használom és a kapucsínó ízű bejött. De van csoki, vanília, eper ízben bár én ezektől öklendezem. Fél adagot szoktam inni egész adag tejjel, mert nekem túl édes.
2010. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én reggelire iszom a vaníliásat. Nekem nagyon ízlik :) Este pedig vacsira a rossmann-os csokis well-mixet iszom, mert az valamivel sűrűbb, jobban eltelít éjszakára. Ez is nagyon ízlik nekem. Délben pedig rendesen ebédelek. Ma palóclevest ettem + egy kis gyümölcsöt utána. Dálután még eszek egy csirkecompot zöldséggel és 6 után már semmit. Azaz a turmixomat este 8-9 körül szoktam meginni, így nem kell korgó hassal aludnom. :)
2010. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok: csirkecombot akartam írni :)

Valamint az lemaradt, hogy a dm-es port 1199 Ft-ért vettem, a rossmannos well mixet pedig 1299Ft-ért.

2010. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!