Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Well mix italport ki használt...

Well mix italport ki használt már és milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el használni 2 napja, de csak este iszom ezt, a vacsit helyettesítem vele. Elég jó kis sűrű és 2-3 órán keresztül eltelíti a gyomrom, ami jó, mert rám mindig este-éjjel tört rám a falási roham. Ez édes, így ezen kívül nem kívánok már édességet. :)

Reggelire a DM-es Das Gesunde Plus vaníliás tejsavóport iszom. Ezt vízzel kell kikeverni és hígabb is, mint a well mix, ezért iszom ezt reggel, mert akkor általában nem vagyok annyira éhes.

Ezzel kibírom délig, akkor eszek rendes ételt, ma pl. palóclevest ebédeltem, aztán ettem pár szem szilvát. Uzsonnára csirkecombot fogok enni egy kis puffasztott búzával és zöldségekkel, aztán este 8-9 óra körül megiszom a well mix-et. Ha esetleg este 6 után mégis megéhezek akkor ismét pár szem szilvát eszek, vagy egy darab görögdinnyét. :)

Én ezek mellé még reggel és este szedek 1-1 szem szűztea forte kapszulát, ez a vizet nagyon szépen kihajtja. :) 3 napja csinálom így eredményekről még nem tudok beszámolni. :)

2010. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig csinálod ezt a kúrát?

És hány kilótól szeretnél megszabadulni?

Örülnék,ha még beszámolnál pár nap múlva az eredményről!

2010. aug. 14. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

szia !


én hétfő óta csinálom azóta nem mértem magam de könnyebbnek érzem magam és vhogy még a póló is kényelmesebbnek tűnik :D hétfőn mérem magam ha gondolod akkor dobhatok ide egy üzit hogy hány k minuszba járok :D

2010. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak a bőrötöket is és az emésztőrendszereteket is figyeljétek ,mert fogyni nem úgy kell ,hogy megvonod magadtól az ételt és nem eszel,mert ez vissza is üthet ez az úgynevezett jojódiéta pár nap alatt leadsz 5-6 kilót és utánna visszahízod a dupláját.Az ilyen fogyókúrákaz mindig szigorúan személyre kell szabni nem szabad csak úgy belevágni magadtól,mert ráfázhatsz,de kívánom ne legyen így és sikerüljön de ha mégsem írj nekem!
2010. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én úgy gondolom, hogy szépen haladok :) Kezdéskor nem mértem meg, hogy mennyi a pontos súlyom, de általában 83-84 kg körül mozog. :( A tegnap reggeli mérésem eredmény 78kg volt. :) Azt hittem kiugrok a bőrömből, hogy végre hetessel kezdődik :) Lassan elérem a terhesség előtti súlyomat (74kg). :P Egyenlőre ez a cél, aztán, ha elértem tűzök ki újabbat :)
2010. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!