Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek vált már be olyasmi...

Valakinek vált már be olyasmi tabletta ami esetleg csökkentette az étvágyát? Nyilván tudom, hogy olyan tabletta nem létezik amitől lefogy az ember, de hogy olyasmi, ami csökkenti az étvágyam?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne vegyél ilyen tablettát. Sőt semmilyet! Amennyiben éhségérzeted van, azt fejben kell helyretenni. Vagy egyél meg egy almát olyankor, de semmiféle képen se nyúlj ilyen készítményekhez.
2020. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Rost tabletta, teljesen ártalmatlan és jól elveszi az éhséget. Emellett vagy helyett az útifűmaghéj és a chia mag is nagyon jól eltelít.
2020. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha éhes vagy, EGYÉL!
2020. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Én vagy útifűmaghéjat, vagy konjak lisztet keverek el vízben, és megiszom.

Ebben sok a rost, kevésbé leszel éhes.

Nagyon sok "étvágycsökkentő" kapszula szintén konjak lisztet tartalmaz, csak kb. 100x-os áron, mintha megvennéd kapszula nélkül.

Arra figyelj, hogy sok folyadékot fogyassz mellette, tehát én pl. azonnal megiszok rá még egy pohár vizet.

Ha a konjakliszthez egy kis natúr kakaót meg édesítőt keversz, kevés vízzel (ezt ki kell tapasztalni, hogy mennyi) elkevered, és felöntöd forró vízzel, kapsz egy finom, és gyakorlatilag kalóriamentes forró csokit, édességnek is jó, és el is telít.

Emellett persze normális étrend és mozgás az alap, de az ilyen kis trükkök sokat segítenek, főleg hosszú távon. 50 kilót fogytam, nem a levegőbe beszélek.

2020. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Vannak "zsírégetők", amelyek segítenek diétában a kaja utáni sóvárgást leküzdeni és felpörgetik egy kicsit az esetleg belassult anyagcserét.

Megtévesztő a zsírégetés kifejezés, mert sokan azt hiszik, hogy nem kell csinálni semmit, csak bekapkodni ezeket és megy a fogyás a fotelben. Hát nem!

Én edzés mellett és diéta mellet a következőket használtam már: Full Burn, Scitec: Revex. Ezek koffein tartalmúak ún. termogenikus zsírégetők.

Nagyon jók az éhségrohamok és az enerváltság leküzdésében.

Ezen kívűl vannak nem termogenikus zsírégetők, amelyek akkor hasznosak, ha nem bírod a koffeint.

Nem kell beşzarni, ezektől semmi bajod nem lesz. Nézd meg az összetevőket. Aminosavak, növényi kivonatok.

Meg nem kell ezeken élni, csak pár hétig szedni amíg el nem éred a célod.

2020. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Króm tabletta nekem használ, legalább 100 mikrogramm.
2020. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen bőszen lepontozgatja a válaszokat, megírhatná, hogy ezek helyett akkor milyen alternatívák vannak, mert szívesen kipróbálnám. Vannak betegségek, ahol állandó éhségérzet van, vmivel kezelni kell. Senki nem írt karos anyagokat. Szóval várom a válaszokat.
2020. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, aki a kerdesemre valaszolt!
2021. jan. 1. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:

@Kérdező, mennyit szeretnél fogyni?

Ha nagyon sok felesleg van rajtad, akkor valami más módszer után érdemes nézni. Ha kevés (mondjuk 10 kiló alatt), akkor léteznek rostokban gazdag készítmények, amik eltelítenek és csökkentik az étvágyat. Meg az édességek utáni vágyat.

2021. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!