Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogyn iakarok, zöldteát...

Ha fogyn iakarok, zöldteát kell innom, de ezt gyógynövény és tea boltban tudom megvenni, vagy jó a Nesteának is az ízesített zöld tea változata?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A zöld teától nem fogsz fogyni! Én is próbáltam régebben. Oké, hogy egészséges, meg talán kicsit gyorsítja az anyagcserét meg a zsírlebontást, de max 1%ot dob a fogyókúra idején. A maradék 99% a diéta és a sport.Szal ne várj tőle csodát! Ha tényleg fogyasztana, mindenki csak ezt inná és mindenki tök vékony lenne. Amúgy meg egyértelmű, hogy nem a Nesteát kell inni, ami amúgy is tele van cukorral és alig látott zöld teát. Nem ártana utánanézned a dolgoknak mielőtt elkezdesz fogyózni, mert nagyon nem vagy képben fogyókúra terén.
2010. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rendes zöld teát szeretnél inni, ne valami filterezett változatot vegyél, mert abba a jó ég tudja, mit raknak. Teaboltban vagy gyógynövényboltban rengeteg féle leveles zöld teát lehet kapni! Ráadásul nem is olyan drága, főleg ha tudod, hogy a zöld teát kétszer is ki lehet áztatni, csak ne forrázd le, mert akkor kipusztulnak belőle a hatóanyagok.
2010. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A zöldtea csak kiegészítheti a fogyókúrádat, nagyon egészséges, nagyon jó, de azért csodát ne várj tőle.:)

És nem, az ilyen "zöldtea ízesítésű" üdítők nem jók, csak a sima zöldtea (az is lehetőleg cukor nélkül).

Szinte bármilyen boltban lehet kapni filtereset, Rossmann, DM, még a Tescoban is. Ezek is jók, persze a szálas jobb lenne.

2010. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Elárulom hiogy töb mint fél éve futok minden nap, és siétázom is. Csak olvastam hogy ez is segíthet benne...

A többieknek pedig köszönöm :))

2010. aug. 17. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor már inkább l-carnitine, 2000 miliset, folyadékként, az ér vmit talán...
2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nesteában pont annyi kalória van, mint a kólában.
2010. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!