Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Edzés után mennyire lenne...

Edzés után mennyire lenne problémás, ha vennék egy pohár yoghurtot, és egy banánnal összeturmixolnám? Ez nagyon sok cukor bevitel lenne egy napra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 08:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnám még valamivel kombózni, ami nem hízlal annyit és jó is lehet?

Vagy túl sok lenne egy mindennapi yoghurt/banán kombó edzés után?

Válaszokat köszönöm!

2021. márc. 30. 08:50
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
inkább túrót banánnal. Én szoktam bele epret us vagy kivit. Ha nem teszel bele cukrot,edzés után nyugidtan megeheted.
2021. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz tőle ,
2021. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Teszel bele egy kanál cukrot es nem te leszel miss univers? Atyauristen kiallitasra mesz? Mikor lesz versenyed ? A testepitők is csak versenyre hozzak a formajukat vagy fotózasra nem napi 24ben meg evi 365ben tartjak a testzsirt 1% alatt.
2021. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ha tudnánk milyen edzés az az edzés akkor könnyebb lenne. Egy kemény súlyzós edzés után Kell is cukrot rakni bele, hogy visszatöltsed a glikogén raktárakat. Egyébként edzés után fehérjét is szoktak fogyasztani az meg inkább a rúróban mintsem a joghurtban van.


Hány éves vagy egyébként és mennyit eszel egy nap?

2021. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
5, ne akard tudni
2021. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Valami sósat is erdemes azért enni, a banánban sok a kálium, de az izzadás miatt nátriumból veszítesz nagyon sokat edzés közben.
2021. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
A banánt nyugodtan lehet enni, nem attól fogsz hízni. Ez egy hatalmas tévhit.
2021. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Speciel nekem a turmixolt banán nagyon gyors vércukoremelkedést okoz, és valószínűleg akkor az inzulinválasza is nagy. Ami nem ideális fogyáshoz. Ha egyben eszem a banánt, tehát én rágom meg nem a turmixgép, akkor ez a probléma nem jelentkezik. Ezek mind egyénfüggőek is lehetnek.


Ettől még nem föltétlen okoz majd a banánturmix se mérhető eltérést a fogyásodban.

2021. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Én tolok egy tejsavó proteint közvetlen edzés után, meg pufi rizst.

A banán nekem nagy vércukor jojót csinál és puffaszt.

2021. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!