Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb zsírégető?

Melyik a legjobb zsírégető?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a szükséges körülmények adottak. Súlyzós edzéssel próbálom minimalizálni az izomvesztést, emellett 500-as kalóriadeficitben vagyok, akár valamilyen aerob mozgásformát is végezve.

Ezenfelül melyik zsírégetővel tudom maximalizálni a zsírbontást?(Leszámítva, hogy túlságosan megnövelném a kalóriadeficitet.)

És melyik a legjobb zsírégető, ha csak az étvágycsökkentés a cél, és hogy minél több energiám legyen a kalóriadeficit ellenére? (Akár ezáltal még több kalóriát égethessek.)



2021. ápr. 15. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én L-karnitint szoktam edzések előtt szedni fél órával. Amit érzek magamon az az, hogy kicsivel jobban bírom és jobban "izzadok". De az is könnyen lehet, hogy csak placebo. Inkább ilyen "rituálé része" dolog. :D

Koffein is tud segíteni. Meg az erős paprika :D

Étvágycsökkentésre nincs szükség. Enni kell, főleg ha edzel. Minőségi üzemanyagra szüksége van az embernek. Evés nélkül nem lesz energiád, a semmiből nem tud a szervezet energiát előállítani.

2021. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen szerek, szart sem érnek. Csak gondold át logikusan. Bevettél egy tablettát, mért lenne ettől gyorsabb a fogyás?
2021. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az étvágycsökkentés nem a koplalásra értettem. Csak elviselhetőbbé szeretném tenni a kalóriadeficitet, hogy még kevésbé és még ritkábban érezzem magam éhesnek.
2021. ápr. 16. 14:22
 4/4 anonim válasza:
L-karnitint és is szedek, illetve rengeteg zöld teát iszom. Az edzésekhez a Dr.Kelen Fit Figure 2in1-t használom, ami nemcsak a zsírégetésben segít, de a narancsbőrt is szépen halványítja. Mesterséges (kapszulás) zsírégetőből nekem semmi nem vált be igazán... :/ Sajnos nagy csodák nincsenek.
2021. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!