Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-carnitine-t edzés előtt...

L-carnitine-t edzés előtt vegyem be, vagy szedhetem olyan napon is mikor nem edzek?

Figyelt kérdés

Csak akkor van hatása ha edzés előtt fél órával veszem be vagy akkor is dolgozik ha csak nap közben beveszek belőle és aznap nem is edzek?

Van egyáltalán hatása ennek a fogyásra vagy csak épp divatos kiegészítő és reklám az egész?


2021. ápr. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én nem venném be semmikor. Túl sokféle mellékhatásáról (hányinger, gyomorbántalmak) olvastam és félek tőle, ráadásul a fogyásra semmi hatással nincsen, ahogy mondod, divatos kiegészítő és reklám. Még nagyon régen hallottam, hogy a szívműködésre sincs jó hatással, de úgy érzékeltem, hogy ezzel kapcsolatban változott az általános vélemény.
2021. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tapsztaltam eddig negatív hatást (szívdobogás érzés, hasmenés, gyengébb emésztés és hasonlók). Amit érzek hogy sokkal jobban izzadok edzés közben és kicsit jobban bírom szusszal mint nélküle. Nem tudom ez annak a jele-e, hogy több zsírt is égetek közben vagy csak szimplán ad egy kis plusz löketet. Ha az utóbbi, nem használnám mert annyit nem ér, de ha valóban segíti a zsírégetést akkor pár hónapig megéri szednem
2021. ápr. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A zsírégetést nem valószínű, hogy segíti. Minimálisan javítja a teljesítményt ugyan, de fogyásban ez nem igen fog megmutatkozni.
2021. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmi hatása nincs az L-karnitin szedésének. Valóban ez az anyag szállítja a zsírsavakat a zsírégetés helyére, de azután visszatér újabb zsírsavakért. Nem fogy ki a szervezetből, és ha kívülről viszel be, az attól még nem fog neked több zsírt égetni. Teljesen felesleges és értelmetlen szedni.
2021. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!