Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy hívják ezt? És hol lehet...

Hogy hívják ezt? És hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Valami kis csíra, ha vízbe vagy szörpbe rakod akkor megduzzad. Elvileg kaja előtt kell meginni és akkor nem leszel annyira éhes... illetve ki is pucolja a beleidet (megfosat). Mi ennek a neve? Hol lehet kapni?
2021. máj. 5. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, és jóra gondolok, akkor chia mag. Én tescoban szoktam venni, de biztos, h más üzletekben is lehet kapni.

De a fogyasztását nem szabad túlzásba vinni, illetve ahhoz, h hasson rendesen szét kell rágni, nem csak lenyelni.

(Gondoltam ezt még hozzáírom, hátha nem tudod.:))

2021. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Útifű maghéj esetleg? Azt kell rövid időre vízbe áztatni majd bő folyadékkal meginni étkezés előtt kb fél órával. (napi 1x, nem kell rágni) Az anyagcserére valóban jó hatással van de nem fosat.
2021. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!