Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemény a reduzell 36-ról?

Vélemény a reduzell 36-ról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 11:36
 1/5 anonim válasza:

Szia,


Én is kacérkodom a gondolattal, hogy megrendeljem...

A Nők Lapjában olvastam róla, majd a neten is rákerestem.

A hatásmechanizmus amit leírnak szerintem releváns, ha tényleg meg tudja kötni a táplálékban bevitt zsírokat, akkor valóban egy idő után a szervezet elkezd saját zsírtartalékjaihoz hozzányúlni, mert az élettani funkciókhoz szükség van zsírra. Azt picit túlzásnak érzem, hogy olyan hatása lenne, mint egy zsírleszívásnak, de azt el tudom képzelni, hogy segíthet a fogyás beindításában. Sajnos a neten főleg csak svájci információk vannak a termékről, de itt olvashatsz róla magyarul is: www.reduzell36patika.hu

Ha hinni lehet nekik pénzvisszafizetési garanciát is vállalnak a termékre, ez mindenképpen bíztató.

2010. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali!

Hát pont én is gondolkodom...megrendeljem,vagy se.

2010. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondolkozóban vagyok :) azért kellenének a vélemények.
2010. szept. 8. 22:30
 4/5 anonim válasza:

Írtam egy szkeptikus levelet az importőrnek.

Azt a választ kaptam, hogy eddig 2 hét alatt egyetlen vásárló panaszkodott, de neki is a tájékoztató el nem olvasásából fakadó problémája volt, ami orvoslásra került (székrekedés, mivel nem vette figyelembe, hogy étkezés előtt kell bevenni a készítményt).


Ebből azt vonom le, hogy nem éltek eddig a 10 napos pénzvisszafizetési garanciával, ami - megerősítetten, bár manapság ki tudja - valódi, érvényes. Az összes forgalmazó visszaveszi.


Egyébként elég drága, ami azt illeti.

A [link] oldalon (amit egyébként a Tudnivalók menüpont miatt ajánlok inkább) viszont ingyenes szállítást ígérnek Budapesten, 1 napon belül.


Ja, az importőr még azt is mondta, hogy gyógyszertárakban, gyógynövényboltokban majd 1-1.5 hónap múlva fog megjelenni, mivel ők döntik el, hogy rendelnek-e, és ha igen, mikor.

Tehát személyes vásárlásra ennél hamarabb nemigen lesz lehetőség.

2010. szept. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szasza66 válasza:

Sziasztok!

Egy gondolatot fűznék hozzá.

Mielőtt valaki is ilyen fajta termékeknek a szedéséhez kezdene.

Látogasson fel az OETI honlapjára ott rá kereshet hogy van a terméknek engedélye amit egy zöld pipával a termék előtt jeleznek.

Ha nincs pipa nincs Magyar engedélye a terméknek.

Ki tudja mit tartalmaz. . .

2010. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!