Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 13 éves 165 centi,58 kiló vok...

13 éves 165 centi,58 kiló vok de az osztártársaim állandóan csúfolnak . Nem esik jól. Igaz van rajtam egy kis felesleg 3,4 kiló de miért mondják állandóan?

Figyelt kérdés
Lehet hogy az ö 45 -50 kilójukhoz kövérebb vok de magamhoz képest kövér vagyok szerintek :??hány kilónak kelenne lennem 165 cm-hez és 13 évhez?
2010. szept. 9. 15:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%
Ugyanennyi vagyok, csak 168cm és 55 kg... csesztetnek... vagyis csak régebben... mostmár ütök, ha beszólnak xD tisztelnek ám :D Am meg hagyd rájuk... most az a divat h mindenki 30kg-s csontpálcika -.-" ugyanmááár... 13/L
2010. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
BMI szerint normális
2010. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
teljesen normális a testtömeged...csak irigykedik a sok anorex liba ;)...járj el futni és egyél ami jól esik, pl csokit, sütit az orruk előtt :D
2010. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Talán azért cikiznek mert látják rajtad, hogy ezzel bánthatnak, ha másképp reagálnál rá talán abbahagynák, talán……

Ha téged nem zavar a felesleg akkor, tényleg hagyd rájuk, de ha zavar tégy ellene valamit. Kezdj el sportolni, de semmiképpen se tedd azt, hogy nem eszel, az nem segít.

Csinálj valami olyat amit élvezel kosárlabdázz, fuss vagy akármit, de az a lényeg, hogy mozogj.

Lehet, hogy az első hetekben nem fogsz eredményt tapasztalni, de néhány hét után meglátszik rajtad és még az is megeshet, hogy olyan barátokat fogsz találni akik elfogadnak a „feleslegeddel” együtt.

2010. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek bmi szerint enyhén túlsúlyos vagy.

Bár ezt így nem lehet megállapítani, sportolsz valamit? izmos vagy? 14 éves lány vagyok és réggebben volt rajam súlyfelesleg, ... aztán anorexiás lettem, mert mindig azt éteztem, hogy kövérnek tartanak, aztán kiderült, hogy mindenki normálisnak látott...

2010. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
64%
Ez hülyeség " van rajtam 3,4 kg felesleg" .EZt így honna ntudod megállapítani? Egyébként valakinek vékony csontozata van valakinek vastag és ettől is függ.Nem feltétlenül a kg kell nézni.Nem fikázlak nem tudom hogy hogy nézel ki.De igenis egy gyereknek is sőt már szinte tini korban vagy oda kell fiygelned a táplálkozásra,sportra, a súlyodra.Nem azt mondom hogy anorexiásnak kell lenni és álljanak ki a csontjaid ,de nem mindegy hogy az a súly amit a bmi ideálisnak mutat izom vagy zsír.Ezt nem bántásképp mondom, te látod.És hogy kérdésedre válaszoljak mért mondják mert szemétkednek,sok ilyen ember van a világban .Jobb ha megszokod.
2010. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mozogj hogy formálódj de ne fogyózz!!

Hidd el a fiuknak nem tetszenek ám az anorex libák!!!nem szeretnek csontvázat fogdosni,szeretik ha van mit fogni egy csajon!!!

2010. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Futok,Uszok,tornázok zenére.és napi 3 x or eszek
2010. szept. 9. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Az izom nehezebb mint a zsír.

Ne törődj az irigyekkel....

2010. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már csak 56 kiló vagyok fogytam 2 kilót
2010. szept. 26. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!