Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan ered, ki találta ki a...

Honnan ered, ki találta ki a 6 után nem evést diéta alatt?

Figyelt kérdés
És minek köszönheti hallatlan népszerűségét ez a téveszme?
2010. szept. 10. 05:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom, de szívesen adnék neki 2 pofont
2010. szept. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne egyél 6 kor már ha 8 előtt fekszel le. De amúgy nagy hülyeség. Én éjfél körül alszom el ezért jóhogy utoljára nem 6kor eszem. Olyan 9-10 körül még eszem egy kis gyümit, tejterméket stb. Akárki mondja, hogy ilyenkor már igy nem jó, vagy úgy nem jó én igy is fogytam és igy tartom a súlyom is.
2010. szept. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, nem is a kérdésre válaszoltam. Hát hogy honnan eredhet azt nem tudom, de sztem vki olyasvalaki találhatta ki aki a többi káros fogyókúrákat. Egyébként normális körülmények között ha az ember 8 körül lefekszik (ami manapság ritka) akkor 6kor eszik kb utoljára. Mert lefekvés előtt tényleg nem jó enni. Más logikát nem találtam benne.
2010. szept. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Aztán meg jönnek azzal az emberek, hogy jaj ők már nem is éhesek 6 után.. Hát ne csodálják.. Én régen suliba nem ettem, minden egyesnap éheztem 3ig, utána ebédeltem és ennyi.. Csodásan elhíztam. -.- Pedig csak azért nem ettem, mert utálok suliban enni...
2010. szept. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én is csak arra tudok gondolni,hogy aki csinálja,az középkori életciklusban él.Vagyis,napfelkeltével kel,napnyugtával-kb este 8 kor-fekszik.Másképp nem látom értelmét.

De írhatna egy olyan is,aki csinálja,mert több hozzászólásban láttam,hogy tűzön-vízen át igazolja a hatékonyságát,és akár gyereknek is ajánlgatja ezt a butaságot.

2010. szept. 10. 06:58
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Én reggel és délben szoktam kajálni, délután nemigen vagy egy kis gyümölcsöt, éjfélig szoktam fentlenni. Persze éhezek, de legalább csodásan fogyok azóta, sport mellett.
2010. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

Akik ezt kitalálták, azok egyrészt dolgozó emberekre gondoltak, akik elöször is regggel 6-kor kezdtek dolgozni, este viszont már 9-kor mentek aludni, mert különben másnap túl fáradtak voltak a munkához. Másrészt nem feltétlen rendesétkezésröl van szó, hanem sokkal inkább a nassolgatásról, ami aztán tényleg felesleges kalóriabevitel.

Mellesleg nem hiszem, hogy attól, hogy valaki este 6 után nem eszik, el fog hizni! Én 50 felett vagyok, naponta 3-szor eszem, a vacsora nálunk fél 6-kor van. Étkezési idön kivül nem eszünk, legfeljebb gyümölcsöt, este 10-11 közt megyek aludni. Annak ellenére, hogy vacsora után nem eszem semmit, nem szoktam éhes lenni és nem is hiztam el, az alakom ma is olyan, mint 16 évesen (több ruhám megvan azóta is nosztaligiából, és a mai napig fel tudom öket húzni, és még mindig rendesen állnak rajtam - eltekintve attól, hogy a fazonjuk nem 50+ nönek való - pl. miniruha, stb.)

2010. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

első: ápdét norbit lehet pofozni....


üdv, ja ma éjjel kettőkor ettem egy szendvicset (nem teljes kiőrlésű) és egy kakaót....;)éjszakás vagyok a héten .... és sajna fogyásban vagyok :S

2010. szept. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
nekem sokat számít mikor fogyózom, ha 6 után nem eszem...
2010. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, "amikor fogyózol" helyett sport és életmódváltás és nem lesz fogyókúra időszakod ;)
2010. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!