Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a neve annak a fogyasztósze...

Mi a neve annak a fogyasztószernek, amit nemrég reklámozott a tv, s elvileg ha leadsz 1 kg-ot, akkor a szer hatására lemegy még egy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Alli
2010. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre gondoltam!
2010. szept. 13. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Harry Potter,varázsló fogyi tabletta.
2010. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha így lenne, DUPLÁZNÁ a fogyást, viszont a reklám szerint is 2 kiló fogyáshoz csap hozzá mégegyet, vagyis, 50%-al növeli a fogyást, nem 100%-al. Amúgy én nem hiszek az ilyenekben.
2010. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az alli egy orlistat keszitmeny, orvosi verzioja is van, amit xenicalnak hivnak.

az a lenyege, hogy megakadalyozza a ZSIR (csakis a zsír) felbomlását, ezért ahogy bement, ki is jön.

nekem irta fel a doki, abszolut nem volt hatasos, mert nem ettem semmi zsirosat, viszont mukodik, mert egy alkalommal nem usztam meg anyam makaronijat, és hat, kimondom, istenkem, "kikakiltam" az olajos szaftot, pont olyan allapontban, ahogy fent bement.

szoval ilyen "vegszukseg" esetere nagyon jó, de ha normalisan taplalkozol nem er semmit.

2010. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!