Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pyruvat vagy Mega Burner?

Pyruvat vagy Mega Burner?

Figyelt kérdés
Melyik támogatja jobban a diétát?

2022. márc. 14. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
bármelyiket választhatod, mert egyik sem
2022. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Egyik se, mindkettő teljesen felesleges pénzkidobás.

Ha lenne ami bármennyire hatásos, nem lenne annyi kövér ember. De az emberek kövérek, csodaszer nem létezik

2022. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen mindegy, nem ettől fogysz, hanem a kajától.
2022. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mega Burner.
2022. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Bírom a sok értelmes válaszokat."nem a tablettatól fogysz"

Persze hogy nem,csak csökkenti az étvágyat,magyarul kevesebbet zabalsz.akkor mégis csak hatásos nem?

A pyruvate-ot tudom ajánlani.a másikat nem ismerem.

2023. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Én is a pyruvate-ot ismeremnekem bevált.A sok gyökér "nem ettől fogysz" komment megírójának meg üzenem:de igen,ez is gyorsítja az anyagcserét,szóval de,rátesz egy lapáttal.Mellesleg nem vagy mellette éhes,tehát a diétád és fogyókúrád is hatásosabb.És ráadásul senki se állítja,hogy csodaszer,csak helyes étrend és mozgás mellett hatékony,ezt a gyártók is kiemelik.Szóval csak segít,de mindent nem old meg.Pont azért van annyi kövér ember,mert kitartás és elhatározás itt is kell!
márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Itt te vagy a gyökér, nem a többiek, akik elmondták, hogy nem ér semmit. Anyagcsere gyorsító--- igen, az egyetemen külön szemináriumokat tartanak az ilyenekről, mert olyan sok van belőlük. Minek jöttél ide bohóckodni ennyi idő után.
márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-es

Nyilván én vagyok a gyökér gyógyszerész diplomával,és valódi tapasztalattal a hátam mögött :D Ha ennyire agyatlan vagy,hogy arról dumálsz,amiről fogalmad nincs,az a te bajod,de ne terjeszd,hogy ilyen hülye vagy,mert még arc nélkül is nagyon gáz.Igen,az anyagcserét lehet fokozni ill.lassítani,ezt mindenki tudja,akinek valaha köze volt a biológiához.A többi hozzád hasonló fogyatékos soha nem próbálta,csak osztja a neki ki nem jutott észt.

Klinikailag is bizonyított,saját tapasztalat is van.Te meg csak dumálsz a semmibe ;)

márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Persze, gyógyszerész vagy :D


Ellentétben veled, én tényleg ezt tanultam, szóval erről ennyit. Ha véletlenül tényleg van gyógyszerész diplomád (vetted valahol, ilyesmi), remélem nem alkalmaznak sehol, veszélyes lehetsz.

márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!