Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A NANI ALMAECET GYÜMÖLCSZSELÉ...

A NANI ALMAECET GYÜMÖLCSZSELÉ vagy bármilyen almaecetet tartalmazó készítmény segített valakinek a fogyásban?

Figyelt kérdés

Sok jó véleményt olvastam Face-n és az értékesítő honlapján az almaecet gyümölcszseléről, de ez természetesen lehet kamu is, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, van-e valakinek vele tapasztalata?


Kérem, csak azok írjanak, akik már kipróbálták! (A neten én is tudok böngészni, olvasni)


A valós tapasztalatok érdekelnek!



2022. jún. 15. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Kamu termék, amit hazugsággal adnak el sok pénzért. Pár hónap múlva majd be lesz tiltva, aztán jön a helyére valami másik parasztvakító termék. Régóta így megy ez.

Magának az almaecetnek valóban van kimutathatóan jótékony hatása például a vércukor szintjére vonatkozólag, de a fogyásodnak ehhez közvetlenül semmi köze. Fogyni akkor fogsz, ha tartós kalóriadeficitben vagy. Ha nem vagy, akkor vásárolhatsz bármilyen almaecetet, nem fogsz fogyni. A lényeg a kalóriadeficit: több kalóriát kell elégetned a napi aktivitásoddal, mint amennyit étellel/itallal beviszel. Tölts le egy telefonos kalóriaszámláló alkalmazást (pl. yazio, kalóriabázis), vegyél egy konyhai mérleget, legyél tartósan 500-600 kcal deficitben, és fogyni fogsz.

Természetesen ezt célszerű egy életmódváltás keretében megtenni, ugyanis a diéta után is van élet, ha pedig visszatérsz az azelőtti életmódodhoz, akkor hamar visszajöhetnek a kilók. Célszerű kerülni a szemetet, a feldolgozott élelmiszereket, a gyorskajákat, a telített zsírokat. Részesítsd előnyben a zöldségeket, a gyümölcsöket, az olajos magvakat, a gabonákat, a hüvelyeseket, a halakat, adott esetben a sovány fehérhúsokat. Ki kell alakítanod egy kiegyensúlyozott, változatos, tápanyagban gazdag étrendet, meg kell tanulnod optimalizálni a kalóriabeviteled, és nem lesz gond.

2022. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az első írja
2022. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es!


Nem kértem tanácsot, ezt leírtam a kérdésnél is! Amit írtál, ezerszer olvastam a neten, ezeket a szövegeket bárki megtalálhatja.


Olvasd el a kérdést, mielőtt válaszolsz valakinek!


Kértem, hogy csak azok írjanak, akik már kipróbálták!

2022. jún. 15. 12:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem határoztam el semmit. Ha így lenne, nem kérdezném azok véleményét, akik kipróbálták. DE CSAK AZOKÉT!
2022. jún. 15. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én reflux miatt vettem, azon segített. Viszont tényleg ad egy telítettség érzetet. Ha evés előtt eszel párat, biztos nem tudsz annyira bekajálni mint eddig, vagy egy szigorú diétánál, ahol csak keveset ehetsz hasznos lehet. De ha megveszed, eszed és ugyanúgy zabálsz mint eddig nem fog hatni az fix.
2022. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
3. Pont az ilyen hozzáállású embereket célozzák meg ezekkel a termékekkel. Sok sikert!
2022. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
NANI?!?
2022. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

2-3napja iszok almaecetet, és édesszájúként azt kell mondjam,hogy elveszi a sóvárgásomat.

1-2 ek +2-3dl víz. Reggelente. Plusz napközben valamelyik evés előtt ugyanígy.

Ismerősömnek segített a puffadás kezelésében.

Egész frissítő az íze most mar. Elején nagyon fura volt.

Szívószállal iszom,hogy a fogamat ne roncsolja.


Gumicukrot nem kóstoltam soha.

2022. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Baromság. Az almaecet maga sem fogyaszt, nemhogy egy almaecetES bármi, amiben még az ecet is elenyésző.

Próbáld ki, majd rájössz hogy hülyeség és abbahagyod.

2022. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10 dobozzal a hátam mögött azt kell mondjam, hogy a fogyni tőle közvetlen szerintem és csak attól nem lehet. Most meg már kedvezményekkel együtt is dràga. Emésztésre jó hat arra tudok pontot adni. Ha az árát nézem a nani zselés cukornak és csak ez a szempont akkor lehet venni olcsón almaecetet.
2023. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!