Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elhíztam. Most mit csináljak,...

Elhíztam. Most mit csináljak, milyen módszer lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés

Meghíztam, és rajtam minden kiló látszik sajnos… el vagyok keseredve nagyon. Nálam ez a boldogság/önbizalom legmeghatározóbb aspektusa, és most kb egész nap csak sírok. Egy éve voltam 51 kg, most vagyok 54. Szörnyen felidegesít, az elmúlt 4 napban csak 500 kalóriákat ettem, es a mérleg alig mozdult.

Mit tehetnék? Van valami tabletta, ami erre jó? Zsírleszívásra már bejelentkeztem, de sajnos csak nagyon későn adtak időpontot.

164 cm “magas” vagyok.


2022. júl. 25. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Alultáplált vagy, valószínűleg tetképzavaros. Egy pszichológus és egy dietetikus tud segíteni
2022. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt hiszem el, hogy ez nem trollkodás :D
2022. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem hiszem el, hogy nem lehet egy kicsit sem komolyan venni a problémámat.

Egy éve valóban 51 kg voltam. Nagyon szeretnék újra annyi lenni, ebben kértem a segítségeteket.

2022. júl. 25. 22:33
 4/22 anonim válasza:
100%

Nem híztál el. 164 cm-nél 54 kg teljesen normál.

Ezt a napi 500 kalóriát meg abba kell hagynod, mert ezzel csak tönkreteszed a tested.

Nincs semmi bajod nem is értem mit pánikolsz?

Ha pedig tinédzser vagy még (eléggé valószínűleg gondolom) akkor még a testednek növekednie kell, s 500 kalória naponta nem fogja ezt nagyon támogatni.

2022. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


Ezt egyszerűen nem lehet komolyan venni, ne haragudj. Hány éves vagy?

Neked nem fogyókúrára van szükséged, hanem egy pszichológusra.

164cm-hez 54 kg-val egyszerűen LEHETETLEN ELHÍZNI. Valószínűleg van egy kis pocakod a tükörben ami zavar, ugye ez a probléma? Közöd sincs túlysúlyos, az egyetlen eset ami fent áll az az, hogy magas a testzsír%-od. Kiszámolod mennyire kalóriára van szükséged MINIMUM, abból levonsz 200-300-at, mellőzöd a cukrot és a magas szénhidrát bevitelt, majd nekiállsz kicsit sportolni.


Ha ezt hosszútávon csinálod, még akkor 60 kilósan se lenne problémád. Valószínűleg nincs rajtad izom, ezért látod magad zsírosnak.


Egyébként meg elkéne elfelejteni ezt a ,,csak a pálcika ember a szép" mentalitást, és kicsit józan ésszel gondolkozni...

2022. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhízva majd akkor leszel ha sokáig csinálod ezt az 500 kalóriás hülyeséget. Felborítod vele a hormonháztartásodat, úgy fog ragadni rád a zsír hogy nem fogsz hinni a szemednek. Van egy kolléganőm aki ugyanezt a hülyeséget csinálja vagy 5 éve mint amit most te elkezdtél, minimál evés, aztán pár hét múlva falási rohamok és így tovább. 5 éve volt 65 kg a 160 centije mellé most nem meri megmondani de tutira 100+. Ha nem akarsz így járni akkor tarts egy 1600-1800 kalóriás cukorszegény étrendet és sportolj valamit hetente négyszer vagy ötször.
2022. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen pszichológus kell.


Azért nem tudsz fogyni, mert már nincs miből és a szervezeted tiltakozik.

2022. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy?
2022. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Fű, de gyenge provokáció!
2022. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Koplalást fejezd be!


Tömegnövelés, alakítsd ki a vonalaidat, mert azt az izmok adják. a gebeség nem vonzó.

Tavasszal átállás szálkásításra, és kész a beach body.


Tessék eljárni edzőterembe, kezdetben edzővel alakítsd ki az edzéstervedet és az étrendet.


A lapos hátsó pontosan annnyira taszító, mint a zsír... skinnyfat pedig dupla negatívum. Vedd kezedbe az irányírást a tested felett! Edzés!!

2022. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!