Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenor kúra alatt elkezdett...

Regenor kúra alatt elkezdett nyomni az oldalam (máj területén), miért?

Figyelt kérdés

Azt észrevettem, hogy sok a zsírbevitelem, mert kb csak abból fedeztem mindent az elmúlt napokban, viszont azt már csökkentettem, úgyhogy nem kellene nyomnia.

Vagy ez természetes mellékhatása?


Támadó jellegű válaszokat légyszíves ne.


2022. szept. 3. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

"Vagy ez természetes mellékhatása?"

Ha egy ostobáknak való, átverésen alapuló, pénzlehúzó divétadiétának az a természetsen mellékhatása, hogy fáj tőle az oldalad a májad környékén, akkor az szerinted elfogadható és normális?

Hagyd abba azt a baromságot, kezdj el kiegyensúlyozottan és változatosan táplálkozni egy kalóriaszámoláson alapuló étrend mentén, ne adja isten még mozoghatnál is egy keveset, ha pedig a leírt probléma ezután sem múlik el, akkor irány az orvos, nem a gyakorikerdsek.hu!

2022. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Több ismerősöm is fogyott a Regenorral - mármimt a használatából eredő betegségek eredményeképp.

Szóval hajrá, ha tönkrevágod az epéd meg a májad, garantált a fogyás, éveken át. Csak ha nő vagy és taccsra teszed ezzel a hülyeséggel a hormonrendszered, akkor van gebasz, mert ha kevésbé vagy szerencsés, akkor nem fogyni fogsz, hanem dagadsz majd az összevissza vérzés mellett.

Egészségedre, jól döntöttél, mikor megvetted a lötyit.

2022. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez nem normális. Nem tudod hogy a kis idő alqtt mekkora bajt csinaltál, lehet hetek kellenek hogy elmúljon.


Nekem egy 2019es időszak, ami 3 hónap volt olyan nyomot hagyott a szervezetemben hogy máig ok nélkül szédülök vagy összeesek. Ez nem más volt mint 95 kilósan 1200 kaloriat enni. Utana hiaba hoztam helyre mindent, le is fogytam. Azóta 'nyögöm'. A test nem robot. Ha valami nem tetszik neki, jelzi. És rnegeteg meló kell hogy újra jó legyen

2022. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Az összes kura f*szsag. Számold a kalóriát. Ennyi az egész fogyás képlete...
2022. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehetnek 2022ben még olyan idióták, akik ezzel próbálnak fogyni?

Miért nem jó egy sima kalóriadeficites étrend, normális kalóradeficittel, ami nem bszná szét a szerveid, nem fájna sehol, koplalni sem kéne, meg ismeretlen eredetű italokat tolni. Agyrém hogy ennnek még van, aki bedől.

De negatív jellegű válaszokat nem kér... akkor írjuk azt, hogy normális, ha tönkrebszod magad??

2022. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, természetes. Ha olyan löttyöt iszol, ami tönkrebaxxa a májad, akkor persze, hogy fáj. És valóban, az indokolatlan zsírzabálás se segít rajta.
2022. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Igen normális, a szervezet nem csak zsírból táplálkozik.
2022. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!