Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A citromos víztől fogyni...

A citromos víztől fogyni lehet? Vagy esetleg nyers citromtól?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 19:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
83%
nem hiszem el, h nem lehet normalisan valaszolni! idiotak! aki majmozni jon erre az oldalra azt jobb lenne letiltani!Minek ir be idiotasagokat?! mert elvezi,h nevtelenul oktathat...
2010. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nos, a citrom, mivel C-vitamindús, segíthet bizonyos szinten, h több zsír bomoljon le, viszont vigyázni kell vele (ugyanúgy mint a naranccsal), ugyanis serkenti az étvágyat:P igaz az is, hogy bánthatja a gyomrot nagy mennyiségben. Akármilyen gyümölcs, ha sokat eszel/iszol belőle, szörnyű gyomorfájdalmaid lehetnek, ez tapasztalat. És, ami fáj, azzal valószínűleg gondok vannak. Egészséges a citrom, immunerősítő is, zsírbontó is, de nem szabad túlzásokba esni.:)
2010. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint lehet tőle fogyni. Én régebben csináltam méregtelenítő kúrát citromos víz segítségével! Viszont kellett mellé kevés mézet fogyasztani. Ez a méregtelenítő kúra 2-3napos. Egész nap citromos vizet kell inni, amennyit csak tudsz és ha gyötörne az éhség vagy "rosszul" lennél akkor kellett/lehetett kanál mézet enni. Ha csinálsz pár ilyen kúrát akkor segít tisztulni és segít fogyni.


F/27

2010. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
48%

Majom?

NEM....

GORILLA !!!!

:)))))))))))))

2010. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem hiszemelhogy ilyen ...emberek vannak. Nem az allatokrol beszelunk. En 2 nap mulva akk elkezdeni a citr.dietat. Nagyon sok jot hallottM rola. Elsonek olvassatok utanna aztan szoljatok hozza a bejegyzesekhez. Nem tudom de amm ez full alap h mozogsz... mindig kaja slott egy fel oraval igyal meg belole. 2honap utan irok h mi lett az eredmeny. Aztan majd csodalkozhatnak azol akik ezt hulyesegnek tartjak. Ha nem birja a gyomrod akk hagyd abba ennyi. Az ezetes viz isjo de azt nem birtam.... blleee
2014. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!