Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki használt már etvagycsokken...

Aki használt már etvagycsokkento kapszulát, etvagycsokkento teát, tapasztalatok? illetve lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban

Figyelt kérdés

1. Hol lehet fogyasztószeret, etvagycsokkento teát kapni?

2. Mályva teát, szűzteát vagy zöld teát hol tudok venni? Ezek tényleg csökkentik az étvàgyat?

3. Van valami olyan étvágycsökkentő, ami tényleg hatásos?


2023. febr. 11. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
3: van: akaraterőnek hívják.
2023. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Pajzsmirigy kontrol nejem ez jött be a nagyon piros dobozos. 1nap 2 és egyáltalán nem vagyok éhes.. max estére megéhezek meg eszek egy joghurtot és jólislaktam.
2023. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne higyj el mindent a reklámoknak.
2023. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyet nem szedek de egy Fibershake ha vízzel iszod akkor 116 vagy 136 kcal attól függ melyik ízű. Reggelire iszod, 5 óra múlva leszel csak éhes. Napi egy adag mehet. Én nem szoktam naponta, heti párszor tolom és segít nekem.
2023. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Szia fibershake az mi? Tudsz róla linket kúldeni ? Kiskoruak is ihatják?
2023. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Itt tudsz róla olvasni :) Szerintem 14 év fölött lehet inni, de talán írják is a honlapon, nem tudom, mert én már felnőtt vagyok így nem néztem utána :D

2023. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

6-os, ne adjál már meg ilyesmi adatokat a 16 éves félig halott aniorexiás kérdezőnknek :


Kérdező: akaraterő.

2023. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Ja, ha anorexiás vagy, akkor ne igyál fibert. Csak mentálisan egészséges, túlsúlyos, fogyni vágyó embereknek ajánlott.
2023. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi 😊😊😊😊😉😉😉
2023. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!