Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A ginseng tea és a vörös tea...

A ginseng tea és a vörös tea ugyanaz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 13:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem. A ginseng tea ginsengből, a vörös tea roiboosból készül. Utóbbi egy dél-afrikai cserje.
2008. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tovabba az egyik elenkit (Ginseng) a masik nyugtat(Rooibos, Rotbusch, meg van meg vagy 5 fajta neve)

(Tigi)

2008. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bassz'ameg akko még jó h nem fogytam...nagyon köcc a válaszokat :D XDXDXD ekkora hülye legyek...XD
2008. dec. 28. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A zold teatol se fogsz fogyni, az max kiegeszito segitseg lehet... Ha a zold teatol olyan sokat fogyni lehetne nem lenne magyarorszagon minden 2. ember tulsulyos.

Etto fuggetlenul a tea igen hasznos dolog, de nem csodaszer.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még annyi, hogy rooibos teaban nincsen koffein

a zöld tea kozvetve fogyaszthat, mivel méregtelenít, és a méregtelenítés segít a fogyásban, de attól nem fogsz inni, ha csak ezt iszod, ez inkabb csak egeszseges

a szuzteara mondjak, hogy fogyaszt, én ugy tudom csak vizhajto hatasa van

DE

azt bizton allithatom, hogyha sok folyadékot iszol, akkor fogyni fogsz. mert a szervezet kaloriat eget el, hogy feldolgozza, és a teaval szinte semmi kaloriat nem viszel be (azt ihszem fel liter viz/tea feldolgozasahoz a szervezetnek 50kcalra van szuksege :))

2008. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!