Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyors fogyasztó segítsé...

Milyen gyors fogyasztó segítség lenne nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés

Már előre félek a kommentektől.


Kb 1 éve kezdem el dietazni,szep lassan lement rólam ezalatt 19kg. A tervezett célom 26kg volt május 1-re. 25 éves gimnáziumi osztály találkozom lesz azon a héten és én elhatároztam, hogy abban a ruhámban megyek,amelyiket a végzős bulinkon viseltem.

Itt vagyok a végénél és nem fog összejönni sima diétával az utolsó 7kg. :(

Elvből nem használtam soha dietas italokat , de most az ördöggel is lepaktalnek.


Ezért fordulok hozzátok, probaltatok valamilyen turbo dieta BioTech,stb turmixot ami segít? Kinek mi jött be?


Aki nem érintett ilyen italok probalasaban azokat kerem más kerdesekre valaszoljanak inkább.

Köszönöm szépen a megertest, válaszokat ❤️



#fogyás #shake #turmix #finish #Fogyasztó ital
2023. ápr. 17. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem létezik semmilyen "gyors fogyasztó" se tabletta, se turmix formájában. Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem sokat tudsz a kalóriaszámolás és a kalóriadeficit alapszabályairól. Jól érzem? Ezen alaptudás nélkül érthető, hogy miért szenvedsz meg ennyire a fogyással.
2023. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak a pénztárcádat fogyasztja. Ezt már engedd el, majd az 50 éves találkozón szép vékony leszel, ha addigra sikerül megismerned a kcal számlálás alapjait.
2023. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qborka ***** válasza:
100%

Először is nagyon ügyes vagyhogy ezt elérted.

Sportolni is kellett volna, nem csak diétázni.


A turmixoknak nincs értelme. Arra ne költs, inkább tartsd a diétádat továbbra is és sportolj. Igaz,kevés az idő,de még összejöhet.



Felpróbáltad mostanában azt a ruhát? Mennyire jön fel? Esetleg át lehet kicsit alakítani?

2023. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Miért akarsz egy 25 éves ruhában menni? Azt akarod mutatni, hogy azóta nem vettél egy göncöt se?
2023. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Tök szép eredmény, amit eddig elértél, gratula hozzá.

De attól még, hogy nem akarsz negatív hozzászólást, és csak azoknak a véleményét fogadod el, akik próbálták ezeket még nem változtat a tényen, hogy az összes ilyen gyors fogyasztó csodamódszer hülyeség.

Azoktól a szar italoktól maximum fosni fogsz, a pénztárcád meg fogyni. Akkor most nem lesz rajtad az a ruha, vagy felveszed így.

2023. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
60%
Több mozgás kevesebb táplálék.
2023. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
sportolni is kene
2023. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Tehát 2 hét alatt akarnál 7 kilót lefogyni úgy, hogy már eleve diétázol? (Tehát már rég nem "cukorból" fogysz.)

Végülis... lehet, csak akkor elsején nem osztálytalálkozóra fogsz menni, hanem a kórházban fognak élesztgetni.

2023. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
Böjtölj egy hetet és kardiozz. Meglesz a fogyás
2023. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!