Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudom úgy szedni a fogamzásgát...

Tudom úgy szedni a fogamzásgátlót hogy használjon méregtelenítő tea mellett?

Figyelt kérdés
Diox Tea detox nevű teát iszom 1 hete reggel este evés elött 1 órával azonban 3 napja tovább tart a menstruációm nem ér véget.Lehet azért mert a méregtelenitő tea kihajtotta belőlem a fogamzásgátlót? Ha esetleg a nap közepén venném be feltud szivodni a gyógyszerem?nap közben is ugyanúgy hajt a tea mint ami után megiszom?

2023. júl. 19. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A rozmaring növelheti a menstruációs vérzés mennyiségét.

[link]

2023. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az édeskömény csökkentheti a fogamzásgátló hatását. (Nagyobb mennyiségben)

Birth control pills (Contraceptive drugs) interacts with FENNEL

Some birth control pills contain estrogen. Large amounts of fennel might affect estrogen levels in the body. Taking fennel along with birth control pills might decrease the effects of birth control pills. If you take birth control pills along with fennel, use an additional form of birth control such as a condom.

[link]

2023. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a tea mellett nem volna szabad semmi egyéb koffeintartalmú italt/ ételt/ étrendkiegészítőt fogyassz, nem tudom kávézol-e esetleg vagy valami. De a túl sok koffein is csökkentheti a tabletta felszívódását.
2023. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha el akarod jatszani a pasidnak, hogy "de en szedem a fogigatlot, es lam, ennek ellenere estem teherbe, szoval a kovetkezo 20 evben fizess tartasdijat vagy azonnal hazasodjuk ossze" - nos, akkor valoban ez a legjobb modszer, inni valamilyen vizelethajto-fosato teat, es szedni a fogamzasgatlot.

Remelhetoleg, nem fogja deformalni a szerencsetlen embriot a fogamzas utani elso negy hetben (mire felfogod, hogy terhes vagy).

2023. júl. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Béta sárgarépa 😅🤣😂
2023. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A "méregtelenítés" baromság, a májad dolga. Nincs ilyen fogalom, maximum a kórházban a gyomormosás az, meg a túladagolásra adott ellenszer. Ez hashajtó és vízhajtó. A fogamzásgátlóra rá van írva, hogy hashajtóval nem használható. Az ne nyugtasson meg, hogy "csak" gyógynövények, a gyógynövények alkaloidák, vagyis a gyógyszerek hatóanyagait tartalmazzák. Az iparosodott gyógyszergyártás előtti gyógyszerek, nem málnaszörp.
2023. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!