Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Saxenda. Budapesten melyik...

Saxenda. Budapesten melyik endokrinológus írja fel magánútón?

Figyelt kérdés
BMI-m megvan hozza, csak nem tudom melyik rendelőbe menjek, ahol foglalkoznak is velem a pénzemért cserébe! Ha nevet nem akartok írni, kérlek privát üzenetbe ajánlatok nekem!
márc. 18. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Kassza Tibit kérdezd.
márc. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Persze mert pénzzel és gyógyszerrel majd lelkileg is egészséges leszel, nem lesz bűntudatod a zabálástól és ha lefogysz, mindenki szeretni fog.

Sokan hitték már ezt el.

Ha nem akarsz így élni, van más megoldás is. Ingyenes, életed végéig tart és vegyszermentes. De gondolom az nem kell, mert dolgozni is kell érte.

márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mindneki magából indul ki, én több éve nem tudok fogyni, hiába volt saját étrendem és személyi edzőm. Nem ment.

márc. 18. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarsz dolgozni rajta. Érdekes, én komolyan vettem, nekiálltam, és működik. Csodabogyó nélkül.
márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!