Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » All day burn valakinek van...

All day burn valakinek van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
3 műszak mellett elég nehéz diétát tartani. Gondoltam valamivel segíteném még a fogyást.
ápr. 18. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kamu az összes ilyen szar. Átverés tudatlanoknak. Kalóriadeficit és életmódváltás, más nem segít.

[link]

ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen felesleges. Azt a pénzt költsd húsra zöldségre gabonára
ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam 3 műszak mellett. Nehéz, de nem lehetetlen a diéta. A kalóriadeficitet tartani kell és ez a kulcs. A fogyasztószereknek semmi értelme. Ha le lehetne tőlük fogyni, nem lennének kövér emberek plusz nem lenne értelme a vállalkozásoknak, amik ilyen vacakokat árulnak. Abból élnek, hogy mindig vannak hiszékenyek, akiket megfejhetnek.
ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez a pénz is megmarad.

Nehéz igen. Éjjeles után is arra kelek fel hamar hogy éhes vagyok. Nem tudom mit ehetek és mit nem ilyenkor meg olyankor ami jó lenne.

ápr. 18. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Egyszerűen igazodsz a műszakokhoz evésileg. Éjjeles héten a reggelid felkelés után van délután. Az ebéded éjjel, a vacsorád pedig amikor hazaérsz.

A kalóriadeficitet tudod tartani így. Ugyanazokat eszed, mint nappal.

ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Bocsánat, hogy belekotyogok, de nem olyan egyszerű a műszakhoz igazodni. A férjem is műszakrendben dolgozik, és neki könnyebb átállni, ha az étkezéseit a nappalis rendhez hasonlóan tudja tartani éjszaka is. Ez azt jelenti, hogy nem ebédel éjnek évadján, hanem amikor éjszakás, akkor ugye nappal alszik, de dél környékén felébred ebédelni. Neki ez vált be.


Ami viszont sokat segített neki, az az idealbody shake. Nem szabad fogyasztószerként tekinteni erre sem természetesen! 250 kcal egy shake, ami sokkal kevesebb, mint egy átlagos pékáru, mégis olyan jól eltelíti, hogy amikor hajnalban hazaér, megiszik egyet, nyugodtan tud aludni és nem farkaséhségre ébred délben.

ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 akkor mégse vált be neki.
ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az sehogyan se vált be. 1-2 óra után éhes vagyok tőle.
ápr. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!