Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire használ a Lifetilt...

Mennyire használ a Lifetilt Pyruvat One kapszula fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Fogytam 30kilót, viszont még mindig van rajtam egy kis felesleg, viszont ettől nagyon nehezen és nagyon lassan tudok megszabadulni. Ez segítene ebben?

ápr. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Probáltad?
ápr. 25. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. kamu. Mint az összes többi ilyen szar.
ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Számold újra a BMR-d. Lehet már teljesen más számokkal kellene táplálkoznod, mint eddig.

A fogyasztószerek változatlanul pénzkidobások.

ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy minimálisan segítene, de inkább az a kérdés, hogy mit kellene módosítani az étkezéseden és az edzéseden, hogy elérd az álomalakodat.


Ahogy a #4 írja, számolj újra BMR-t, lehet, hogy egy pici megszorítás még kellene.


Aztán: nézd meg a makrókat, van-e elég fehérjebevitel, kiegyensúlyozott-e a zsír és a szénhidrátbeviteled. A makrókat lehet mozgatni is, tehát ha pl jelenleg alacsony a szénhidrát-beviteled, esetleg megemelheted egy időre, majd visszacsökkentheted. (Szénhidrát-hinzáztatás, olvass utána).


Végül, az edzéseden is változtass, pl emeld az intenzitását, időtartamot, ha súlyzózol, emeld a súlyt (ha nem, kezdd el). Próbálj ki új mozgás formákat. Szóval, zökkentsd ki a tested a megszokásból.

ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyit sem segítenek az ilyen csoda kapszulák.


Egyetlen megoldás van. *dobpergés*


Kalóriadeficit. Igen, milliószor leírtuk már, de tényleg csak és kizárólag ez fog használni.


Attól, hogy nem számoltál kalóriát (gondolom én, hisz a legtöbb ember erre lusta) még ugyanúgy kalóriadeficittel fogytál. Kalóriaszámlálás = legjobb módja annak, hogy tudd, deficitben vagy-e, vagy sem.

ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!