Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
6%

"P57 Hoodia?"

Igen, van.


"Tapasztalatok?"

Igen, azok is vannak. :)

2010. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
28%
utolso akkor nem szertenél vàlaszolni?:)
2010. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nagyon köszönöm a hasznos választ,most már mindent tudok,de igazán.
2010. okt. 30. 17:09
 4/58 anonim ***** válasza:
7%
Elnézést kérek, hogy a válasz is olyan színvonalas lett, mint a kérdés (alany, állítmány, stb.) Konkrét kérdésre valószínűleg pontosabban tudnék válaszolni.
2010. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Ó,bocsánat,hogy ilyen tanulatlan bunkó vagyok és ennyire színvonaltalan kérdést tudtam megfogalmazni!Hát ez tellett tőlem,sajnálom.

Úgy próbáltam feltenni a kérdést először,hogy ismeri e valaki a P57 Hoodiát,de nem engedte az oldal,mert szerinte arra csak egy szavas válasz érkezne,igen vagy nem.Hát így se jött több.

Na,mindegy is,van olyan oldal ahol válaszolnak a kérdésre rendesen és nem a megfogalmazással kötözködnek.Különben meg ha már itt tarunk,nézz szét a kérdések között és fogsz találni az enyémnél sokkal rosszabbul feltett zavaros kérdést.

2010. okt. 31. 09:49
 6/58 anonim ***** válasza:
16%

"Hát ez tellett tőlem,sajnálom."


Mondjuk: Fogyni szeretnék és kiváncsi lennék azoknak a véleményére, akik Hoodia P57-et használnak. Valóban megéri-e az árát, mennyire látványos az eredmény? Hogyan alkalmazod, hányat veszel be egy nap? Mit eszel a nap folyamán? Van-e napközben bármilyen rossz érzésed (pl. gyorsult szívdobogás, "felpörgés"), vagy maró éhségérzeted? Mennyi folyadékot fogyasztasz? Mennyit lehet fogyni egy doboznyi P57-tól?


Jöhet megint a mínusz, de szerencsére a kilóimból is :)

2010. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
11%
-.-"
2010. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Köszi.Különben meg nem pontoztalak le,mert annyira se vagyok képes ezek szerint...
2010. okt. 31. 20:29
 9/58 anonim ***** válasza:
49%

;)

Kenyér, cukor teljesen megvonva. Saláták, gyümülcsök, roston sült húsok, sok folyadék (leginkább víz). Nem éheztem.

7 nap=3.1 kg minusz.

2010. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Én ma vettem be a 13.kapszulát.Semmi bajom tőle,fogytam is valamennyit,érzem,bár mérlegre nem álltam még.Éhes nem vagyok tőle,ha eszem akkor pedig valamiért sokkal jobban kívánom a zöldségfélét és a gyümölcsöket,mint azelőtt.Egy ismerősömnek viszont minden baja van tőle,nem bír aludni,fáj a feje,zúg a füle és még enni is bír ugyanúgy mint azelőtt.
2010. nov. 1. 12:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!