Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet kapni Nagyvaradon...

Hol lehet kapni Nagyvaradon zsiregetoket? Es milyen arban?

Figyelt kérdés
Most koltoztem ide es romanul sem tudok,de szuksegem lenne valami jo zsiregetore!kerlek segits rajtam!
2010. okt. 31. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van ott is bevásárló központ és ilyen helyeken,mindig van táplálék kiegészítő bolt is,ahol ilyet is árulnak.
2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

tuti talalsz biouzletekben...rengeteg ilyen van itt mert most nagy divat a romanoknal az "egeszseges eletmod"

van egy ami tuti be fog jonni neked. magyarba nem tudom hogy lehet-e kapni itt is be akartak tiltani de vegul megisz lehet kapni az a neve hogy CAPSULE PENTRU SLABIT egy kinai cucc es allitolag sok a mellekhatasa ha nem szeded eloiras szerint. egy havi adag kb 100 ron ami durvan 7000 ft. nem tudom hogy tudod-e hogy hol van a megyei korhaz...azon az uton ahogy jonnel a korhazhoz van is egy ilyen uzlet ahol lehet kapni (anyam is szedte es onnan vette). ha meg tudok valamiben segiteni irjal privit.

talatam kepet...igy nez kia doboz: [link]

2010. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!