Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » így mennyi idő alatt fogok...

így mennyi idő alatt fogok látványosan fogyni? (lent)

Figyelt kérdés

110 kg vagyok, 165cm magas, 15 éves... (semmi egészségügyi problémám nincs, "csak" családi vonás, és hajlamos vagyok a hízásra... nem kicsit, de nem zabálok) ha szűztea kapszulát veszek de ebéd előtt 2t és este 2t, az fog segíteni? délelőtt suliban vagyok, 3 körül érek haza, túl sok időm mozgásra nincs. Napi kb 4* eszek...


így mennyi idő alatt fogok látványosan fogyni? sikerülhet? tapasztalatok? tanácsok?


köszönöm a válaszokat!!!


2010. okt. 31. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
egyél rendesen csak ne sokat.felezd meg az adagjaidat.és ne egyél semmi fél-e édeséget nasit.Tilos!!!!mozogj.tornázz fuss.mondjuk tornázz dvd-re norbi duci tréning.
2010. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ miket eszel...simán ha csak azon változtatsz h beveszwl 2 kapszulát,nem lesz semmi.írd le az étrende és segíteg,ha szeretnéd!:)
2010. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi,rossz a billentyűzetem...
2010. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zöldteás f@szság helyett L-Carnitine...
2010. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem változtatsz a hozzáállásodon, soha.


Nem igaz, hogy "családi vonás", genetikai kövérség nincs (a koncentrációs táborokban sem volt), csak a rossz táplálkozási szokásokat lehet örökölni. Nem muszáj zabálni, elég, ha folyton egészségtelen kajákat eszel, sok szénhidrátot fogyasztasz.


15 évesen 110 kilónak lenni... bár tulajdonképpen nem is te vagy a hibás, hanem a szüleid, én nagyon-nagyon szégyellném magam a helyükben.

Ha nekik nincs elég eszük, legalább neked legyen, beszéld rá őket, hogy dietetikustól kérjetek segítséget, mert 15 évesen egy rossz fogyókúra végleges meddőséget okozhat.


Remélem, azt, hogy nincs egészségügyi problémád, orvos mondta, kivizsgálás után, nem te gondolod.


És... bármennyire nem akarod, rá kell venned magad a mozgásra. Anélkül nem fog menni. Kezdetnek napi 1 óra séta. Később intenzívebb mozgás.

2010. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Zöldteás f@szság helyett L-Carnitine...


Egyik se... zöldség, gyümölcs, hús és sport.

2010. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, nem zabáltok, hanem esztek. Csak 2xannyit, mint egy átlagember.
2010. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem igaz, hogy "családi vonás", genetikai kövérség nincs (a koncentrációs táborokban sem volt), csak a rossz táplálkozási szokásokat lehet örökölni."

Hmm...

Ezt a mondatot már több helyen is olvastam, de muszáj megkérdeznem: Ott voltál talán Te is, hogy tudod, hogy néztek ki?

Mert pl az erről készült filmekben SZÍNÉSZEK játszanak, szóval nem lehet tudni, hogy néztek ki valójában, de a koncentrációs tábornak semmi köze a fogyókúrához.

Genetikai kövérség valóban nincs, de genetikai hízékonyság, genetikai lassú, szar anyagcsere, genetikai testalkat, testfelépítés (csontozat, zsír, izom aránya, alma-, körte-, homokóra-, stb. alkattípus) viszont létezik, amiből következik a dolog, valaki nulla sport, MC-s kaja mellett is 50 kg, zsírmentesen, a másik meg kevésbé sz*r életmód mellett is mondjuk 80...

EZ viszont genetika...

2010. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de vannak fényképek a túlélőkről, és a hullákról. nem voltak elhízva...
2010. nov. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De azok nem ettek semmit, és egyfolytában dolgoztak.

Végül meghaltak.

Fogyókúra szempontjából vajon megéri?...

2010. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!