Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha most megiszom 1 mályvateát,...

Ha most megiszom 1 mályvateát, holnap délután 2ig elmúlik a hatása?

Figyelt kérdés
a tapasztaltakat kérdezem! nem akarom rendszeresen inni, csak most, mert tul sokat zabáltam a hétvégén!
2010. nov. 1. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használom, és az az igazság, hogy ha most használnád először, vagy nem vagy hozzászokva, akkor nem garantálható, hogy nem úszod meg komoly hascsikarás és hasmenés nélkül... Bár holnap 14h még messze van, nem kockáztatnék a helyedben. Ha sokat ettél és el vagy telve, akkor egyél gyümölcsöt, vagy igyál gyümilevet.

Amúgy sem megoldás a hashajtás erre az esetre.


25/N

2010. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te miért iszod rendszeresen?
2010. nov. 1. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég vacak az anyagcserém, és a mályvatea segít ütemezni a dolgokat. Szerintem nagyon jó. De mikor először hazsnáltam, egész éjjel a wc-n ültem, és iszonyatos fájdalmaim voltak, egy tapasztaltabb lakótársam mondta, hogy ez ne riasszon el.

Persze nem állandóan iszom, ha jól tudom, benne van a használati útmutatóban is, hogy szüneteket kell tartani. Én négy hétig iszom, négy hétig nem. Így nem gáz.


25/N

2010. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és 4 hét használat után nincsenek gondjaid?
2010. nov. 1. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szervezetem már megszokta. A legeslegelső két-három csésze volt durva, állítólag ha azután is megy a hasad tőle, akkor nem jó. Nekem ma már nem megy a hasam tőle, csak ütemezi az emésztésem. Ha a szünetek után újrakezdem, akkor sincs semmi, és a szünetek alatt sem áll vissza minden nullára.
2010. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes. tegnap délután megittam, 1x voltam wc-n, és mostmár semmi. az az egy is reggel volt. éjjel éreztem, hogy valamit csinál a hasam, de nem kellett kimennem. vajon lesz még valami?
2010. nov. 2. 12:01
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem csak jó tapasztalataim vannak a mályvateáról, pontosabban a kapszuláról...

Este (20:00 22:00) szoktam bevenni 1db tablettát, ez reggel 9-10körül hozza meg a hatását...nincs hascsikarás semmi...normálisan napi 2-3szor tudok menni a wc re! Nincs teltségérzeme sem puffadás! Nagyon jó a közérzetem!

Ami a legfontosabb, nagyon jó tisztító! 1éven keresztül szenvedtem pattanáos bőrrel, az arcom a hátam a dekoltázsam a vállam! Orvosról orvosra jártam.... semmi nem hatott! 25évesen nem kellett volna ezeknek kijönnie....holott 15-20évesen egy db pattanásom nem volt..

és a mályvatea használata után kb 1 másfél héttel elkezdett tisztulni a bőröm!!! Mára teljesen letisztult!

Én csak ajánlom! Jaaa és 5kg tól sikerült megszabadulnom!

Nagyon jól érzem magam tőle! Nekem bevált!!!

2010. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem kegyetlenül meghajtót 2 filter. Brutális hascsikaras, vizszeru hasmenéssel 🤤🥺♥️♥️
2023. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!