Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ennek így lenne értelme?

Ennek így lenne értelme?

Figyelt kérdés

Imádok enni,de ez nem azt jelenti,hogy zabálok. Naponta kétszer eszem,és csak annyit amennyi jól esik.

Általában igazán finom ételeket eszem.Ezt azért írtam le,hogy elmondjam,bizony nem vagyok képes lemondania finom ételekről.Én ha megkívánom eszek egy tányér csirkepörköltet nokedlivel,vagy fagylatkelyhet..Mint írtam mértékkel szem ezeket is.

A kérdésem ezek után az lenne,hogy ha a következőket tenném akkor mondjuk 1 év múlva így is lenne valami eredménye a fogyókúrának?

Szóval ha az étrendemet nem változtatom meg,vagyis az marad úgy ahogy eddig volt,de hétfőtől-péntekig reggel fél 11-től délig kondi teremben edzek,majd fél vagy 1 órát úsznék.Majd este 6-től-8-ig újra kondi terem,és utána 1 óra török fürdő lenne..

Az igazság az,hogy már 1 hónapja csinálom,és leadtam 2 kilót,de szerintem ez még nem siker..(ez lehet víz veszteség is) Általában vasárnap is megyek úszni..

Szóval ha ez a mozgás megmaradna 1 éven át ilyen intenzíven lenne eredménye?

Köszönöm a válaszokat..

Még valamit..Ne írjátok,hogy az étrendet is változtassam meg,mert nem áll szándékomban..De igazából inkább csak az a célom,hogy ne hízzak...

Üdv 37/N


2010. nov. 6. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy az egészséges és nem hízlaló kaják is finomak, ha jól vannak elkészítve. Az a fogyókúra, ami íztelen, monoton, egyoldalú kajákból áll, az egy nagy szar.
2010. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
oké hogy csak 2kilót fogytál de centikben mérhető a változás??? mert lehet hogy izmosodtál
2010. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
óóóóó én nem izmosodtam...szerintem csak víz ment le..Majd 1-2 hónap után mondhatnám,.hogy izmosodok is valamit..
2010. nov. 6. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól olvasom napi két étkezés és napi 3 edzés a terv.Kivitelezhetetlen kb 2 hétnél tovább,rendes intenzitás mellett.

Eddig csak 1 emberről olvastam,akinek bejött a napi két étkezés az Stallone.Napi 3000-3500kalóriát vitt be,ennek 80% a fehérje.

Persze akkor simán meg tudod csinálni,ha neked a konditermi edzés a lábtárogató gépet jeleni:).

2010. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 hónapja csinálom,és nincs semmi gondom..

A kondi teremben mindig előbb a futópad,majd az Elliptikus gépen vagyok, majd biciklizés..ha nem vagyok annyira fáradt akkor evezek is..Utána pihenés képen csak átmegyek az uszodába és csak úgy magamtól úszom egy kicsit..Nem versenyszerűen,csak lazításképpen..

Este ugyanez a program..Nem hajtom magam mint az állat,de eléggé leizzadok a végére..Nem emelgetek súlyokat,és nem szedek semmi szteroid szereket...Csak jól akarom érezni magam...

A napi kétszeri evéssel én bőven jól lakom..Soha nem számoltam a kalóriákat így fogalmam sincs,hogy mennyi kalóriát fogyasztok..Azt elismerem,hogyha megkívánom eszek sütit,eszek kebabot is...Ha olyanom van akkor reggelire eszek 3 tojással készült rántottát is kenyérrel..

De a kérdésem továbbra is az,hogy 1 év után ha nem változatok az étrendemen érek valamit a sportolással?

2010. nov. 7. 00:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Még valamit naponta csak kétszer megyek edzeni..Délelőtt pár órát(ebben benne van az uszoda is) és este.(ebbe meg a szauna van benne)
2010. nov. 7. 00:30
 7/9 bénabéla11 ***** válasza:

vicces hogy leírtad, hogy ne irjuk h változtass az étrendeden...miért is? azért mert szeretsz enni?

semmi gond:D...de változtatnod kell rajta...a 2 helyett legyen 8 csak ugyanazt oszd el...


ettől az edzéstől nem fogsz izmosodni...soha. nem bántásból, de tényleg...


ha nem számolod a kalóriáidat, a fehérjét és a többit ki fogja tudni neked megmondanni hogy jó-e amit csinálsz vagy nem...


a fogyás és a tömegnövelés alapja, hogy tudd mit mikor és mennyit eszel...a számolás az alapja mindennek...


de ha csak az a célod hogy ne hizz, akkor csak csináld és figyeld a következményeket...mert számok nélkül sajnos itt bárkit bármit leírhat...de az csak egy nagy hasraütés lesz...


sok sikert!

2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bénabéla11 ***** válasza:
ja és a szauna vagy a gőzfürdő nem fogyasztanak!
2010. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a szauna és a gőzfürdő nem fogyaszt...
2010. nov. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!