Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Láttátok Falusi Mariannt egy...

Láttátok Falusi Mariannt egy szírégetőn? Nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Ezek bírok röhögni, meg 130kilós nők írnak diétás könyveket. Ez a nő is kipróbált már vagy 20diétát és mi haszna volt? Meg ki ment valahova a Közel-Keletre azért, hogy elfogyjon. (ami annyiból állt, hogy nem kapott enni) Na és ezért kiment?

Meg a médiában is olyanok vannak felkapva.... (Az a fitnesz guru norbi stb.) Miért az ilyenek vannak "felfutva"?


Ha már annyira zsírégetés, egy testépítőnek jobban hinnék, vagy olyanon akin látszik valami, nem Falusi Mariann...


2010. nov. 7. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
69%
én még nem láttam Falusi Mariannt szírégetőként...
2010. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Én Norbi diétával fogytam 20 kilót2 éve és tartom is.

Miért ne írhatna Falusi Mariann diétás könyvet, ami neki mint kövér embernek bevált? hitelesebb mintha egy 40 kilós nő írná, akinek sosem voltak gondjai a súlyával.

A zsírégető holmikat is kockás hasú nőkön reklámozzák, tényleg qrvára hiteles. te is ilyen látványmajom vagy.

Egyebekben a szírégető, meg elfogyjon....olvasd már vissza mit írsz mielött lenyomod az entert.

2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Falusi Mariann a reklámarc. Nem ő írta az étrendet, hanem ő is csinálja. Mint reklámarc "elvileg" csak ezt eszi és fogy.

Nem kell összekeverni a kettőt. Őt betették hogy fogyjon az ő cuccukkal és ezzel reklámozza, hogy lám neki sikerül neked is fog csak vedd ezt meg azt a kaját.

Norbi meg azért van felkapva mert megfizeti a reklámokat, amiben reklámozzák. Ennyi. Ettől még nem biztos hogy rosszabb vagy jobb mint Kis Józsi személyi edző, csak Kis Józsinak nincs pénze reklámra meg dvd-t terjeszteni.

2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Aki bedől az ilyen kamu reklámoknak az meg is érdemli.Múltkor mondta a rádióban,hogy most éppen zsírégető lisztből készült pizzát eszik.Ekkora baromságot.Ahogy írtad is,a diétához legjobban a testépítők,fitnesz versenyzők értenek,nem egy önpusztító mohó pufók.
2010. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

"Zsírégető" liszt és nem zsírégető liszt. Ez brand név nem tulajdonság. Nem égeti a zsírt, csak ez a neve, mert alacsonyabb energia tartalmú mint a fehér liszt. Mint a Fitness csokoládé. Attól sem érzed úgy magad mint egy fitness edzés után nem?

Olvass utána valaminek mielőtt beszélsz róla.

2010. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Én értem, hogy mit akart a kérdező, csak talán nem egyértelműen fogalmazta meg. Úgy gondolta szerintem, hogy egy olyan nő, aki világéletében rettentő kövér volt, és rengeteg fogyókúrát kipróbált (életmódváltás helyett, ugye...) hiteltelen az emberek szemében. NEm ért el semmi komolyat ezzel az új diétával, szóval jelenleg úgy néz ki, ez is csak egy a sok közül. (az, hogy fogyott állítása szerint 10 kilót, az az ő súlyánal azt jeletni, hogy kétszer nem vacsorázott...:D) Sokkal hitelesebb lett volna, ha már vékonyan kampányol.
2010. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Miért ne írhatna Falusi Mariann diétás könyvet, ami neki mint kövér embernek bevált? hitelesebb mintha egy 40 kilós nő írná, akinek sosem voltak gondjai a súlyával.

A zsírégető holmikat is kockás hasú nőkön reklámozzák, tényleg qrvára hiteles. te is ilyen látványmajom vagy. "


Szerintem rám nem igazán lehetne mondani, hogy látványmajom, mivel én versenyszerűen sportolok. (testépítés és súlyemelés, de inkább súlyemelés) Egyébként sz@rt nem érnek ezek a kiegészítők, ha nem sportolnak mellette. De csupán marketing, nézzük meg:

Ha meglát valaki egy kövér embert egy zsírégetőn megveszi? Meg dolog, hogy Falusi Mariann írogat könyveket, mit tud letenni az asztalra a sport terén? Nem írogatni kéne, hanem sportolni. Az elmélet, meg a gyakorlat ég és föld. Mondjuk Arnold S. írt könyvet, de azért ő produkált is valamit a gyakorlatban. Most ez kb olyan, mintha egy Jumbo tömegnövelőn látnék egy 40kilós gilisztát.

2010. nov. 7. 12:08
 8/28 A kérdező kommentje:
12:05 leírta nagyjából mire gondolok.
2010. nov. 7. 12:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Mariann jelenlegi helyzetében (tehát éppen csinálja a dolgot) írjon könyvet, attól még nem kell ám megvenni. Csak az lesz a baj, ha fél év múlva hagyja ezt a nagy zsírégetést a fenébe és megint vissza szedi a súlyát. Ellenben most épp tőlem még "hiteles" is lehet ha valóban leadott 10 kilót egy módszerrel. De mikor majd 60 kilót ad le még hitelesebb lesz. Mellesleg a mozgás jó dolog, de bizonyos súly felett előbb sajnos diétázni kell hogy eljusson odáig hogy tudjon mozogni komolyabb károsodás nélkül.
2010. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Meg nem tudom, hogy leírja valaki hogy így kell fogyni, meg úgy. Most kinek mi jön be?

Mondjuk dióhéjban ennyi a fogyás kulcsa, normálisan:

*folyamatosan kell csökkenteni a szénhidrátot, míg el nem éred a testsúlyod 1*esét grammban.

*a fehérjebevitelre ügyelni kell, mert ha nem elegendő mennyiséget viszel be, akkor katabolizmus is beállhat, és a szervezet az izmokból veszi el a fehérjét.

(testsúlyod 3*osa legyen a fehérje, grammban)

*Heti 4súlyzós edzés, ezután szinte azonnal 45-60perc kardiózás

*+1kardió (szóval 5 kardiózás hetente)

*este 6után ne vigyél be szénhidrátot

*8-10étkezés naponta


Nagyjából ennyi az egész! Most ha szed norbi szeletet, meg elolvassa Mrs. Olimpia bajnok Falusi Mariann könyvét oda-vissza, de zabál ezerrel, semmit nem ér vele!


Ebben pénz,pénz,pénz van, amit a sok birka megfizet! Meg az ilyen zsírégetőkben nagyon alacsony dózisban vannak az anyagok. (pl. zöld tea, karnitin stb.)

Testépítőknek való tápkiegeket kell szedni, persze normális ÉLETMÓD mellett!

2010. nov. 7. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!