Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van e olyan tea/tabletta/italp...

Van e olyan tea/tabletta/italpor ami sikeres a fogyókúra és a mozgás mellett? Ha igen, melyek azok? Eredmény?

Figyelt kérdés
Kérdésem egyszerű,válaszként nem felvilágosítást várok ezen készítmények veszélyeiről. Akinek van bármi tapasztalata ezzel kapcsolatban: hány kilótól szabadult meg,hogyan és mennyi ideig tartott valamint mit szedett az illettő!?
2010. nov. 9. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
zöldtea: kiváló méregtelenítő, és nem gyógyszer.
2010. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A növerem lefogyott a t.u.r.b.o dietaval, nem volt rajta sok felesleg, nyar elött fogyott le, es azota is tartja (6 kilot fogyott vele, nem is volt rajta több)
2010. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Zöld tea hasznos,arról már hallottam én is. A T. diéta porral vagy kapszulával sikerült neki lefogyni? 68kiló vagyok és 176cent. Szeretnék én is 6-8kilótól megszabadulni. 3-4hónapja jött fel rám ez a sok felesleg :(
2010. nov. 9. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:

A t. diétás portól kizárt,hogy bárki is lefogyna,max ha koplal,vagy teljes ch csökkentést csinál ezen kívül.Az egy magas szénhidráttartalmú tömegnövelő.Kb 60-40 arányban ch és fehérje.Diétához gyakorlatilag ch mentes fehérjét-tejsavót-szoktak inni.

Kérdésre a válasz.Táplálék kiegészítő boltban vehetsz 1000 fajta zsírégetőt.Én a scitec reformot használtam.Edzés előtt kell bekapni,keményen megpörget.Lehetőleg ne egyél előtte 2 órával,mert kidobod a taccsot.

2010. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a t.dietanak az a lenyege, ha mit tudom en melyik verziot csinalod, hogy ket hetig, csak ezt a szutykot iszod. Mint emlitettem, a növerem 6 kilot (2 terhesseg, 2 szoptatas utan) ezzel adott le. 175 centi 60 kilo azota is (gyakorlatilag fel eve). Nem mondtam, hogy jo, nem mondtam, hogy rossz, en azt mondtam, hogy ezzel lefogyott 6 kilot, amit azota sem hizott vissza. Lehet belekötni, tölem lehet szar is, en semmi penzert nem innam, de ettöl ez meg teny marad, hogy ö lefogyott vele 6 kilot, es nem hizta vissza meg.
2010. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én ismerek egy teát ami segit ha érdekel akkor irj e-mail
2010. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok neked privát emailt írni,pedig érdekelne.
2010. nov. 10. 15:24
 8/8 Miley91 válasza:
víz, odafigyelés az étkezésre és mozgás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ennyi a titka az egésznek!Bármelyik orvost megkérdezed,mindegyik ezt fogja mondani! :) Sok sikert!!
2012. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!