Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fenyőmag = fogyás. Próbáltátok...

Fenyőmag = fogyás. Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázóknak elsősorban éhségcsökkentő és anyagcsere-pörgető tulajdonságai miatt javasolják. Az aprócska fenyőmagok tele vannak antioxidánsokkal, és elképesztő mennyiségű E-vitamint tartalmaznak, ami segít megszabadulni a szervezetben lerakódott salakanyagoktól. A fenyőmagnak magas a kalcium- és a magnéziumtartalma is, utóbbi pedig szintén elősegíti az anyagcsere-folyamatok beindulását. Gazdag fehérjékben és egy egyébként igen ritka szerkezetű, többszörösen telítetlen zsírsavban, a pinolénsavban. Ennek köszönhetően elősegíti az izomépítést, és beindítja a fogyást, miközben garantálja a jóllakottság érzését-
2010. dec. 8. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem probaltam.de irj meg rola kerlek koszi/.
2010. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt olvastam!

2010. dec. 8. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen egyszerű lenne, nem lennének kövér emberek. Egyszer a zöld teát kapják fel, aztán a citromot, aztán az ecetet, aztán a fenyőmagot... mi jöhet még?

Attól, hogy a napi jó sok és rossz összetételű kajád mellé megeszel még egy marék fenyőmagot, nem leszel vékonyabb.

Ha meg normálisan kajálsz, fenyőmag nélkül is lefogysz.

2010. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
09:02-nél a pont.
2010. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja.. na én aztán mindent kipróbáltam, ami kis hazánkban létezik. De amíg nem változtattam meg a kajához való hozzáállásomat és nem barátkoztam meg a heti nég mozgással, addíg ehettem a sok drága bogyót... De mikor rájöttem az Örök érvényű megoldásra, hááát..mínusz 20.. Ennyi!!! Sok sikert a tabikhoz, csak a pénztárcát vékonyítja...
2010. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaza van a 09:02-esnek, mindig van valami amire ráfogják(jogosan vagy jogtalanul) hogy étvágycsökkentő. de ez csak egy placebo dolog. ha valaki eldönti hogy le akar fogyni és ezért mindent megtesz akkor le is fog fogyni , zöld tea, fenyőmag stb nélkül is. aki meg lusta és csak a a csodát várja annak ez sem fog segíteni.
2010. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Fenyőmag egy titkos jel, miszerint Feny(ev)őmag. A Fenyőmag fényevéssel foglalkozik és ettől lehet a fogyás.
2010. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!