Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedhetem az L-karnitin...

Szedhetem az L-karnitin pezsgő tablettát?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.165cm/68kg. a seggemen és a csípőmön,illetve a combomon van zsír,amit elszeretnék tüntetni. Szedhetném a pezsgő tablettát egy bzonyos időszakig, amíg nem formálom ki magam olyanra,amivel megelégszem? Káros lenne a szervezetemre? szokták lányok alkalmazni? köszönöm előőre is
2010. dec. 13. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem káros, de kérdés mennyi van benne. 3-500mg alatt nem sokat ér, mozgás nélkül afelett sem.
2010. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedheted, de felhívnám rá a figyelmet, hogy semmiféle fogyasztó hatása nincs. Ez egy hordozó molekula, ami a hosszú zsírsavláncokat juttatjaa mitokondriumba, felhasználásra, DE nincs szabályzó szerepe. Magyarul, olyan, mintha te egy komppal akarnád átvinni a folyón az embereket, csakhogy több komp hatására nem fog több ember átmenni, pusztán üresen fognak várakozni a fölösleges kompok a parton. A karnitin nem fogja megnövelni a bevitt zsíravak mennyiségét, mert nem ő dönti el, hogy mikor mennyit visz be.
2010. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
500-asra gondoltam.
2010. dec. 13. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
pl heti 3 alkalom/ 30-40 perc futás előtt ha fél órával iszok egy pezsgőtablettát, lesz valami látszatja?
2010. dec. 13. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
lesz, és tudod, akkor reggel éhgyomorra vedd be, és akkor fuss.
2010. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a sok kérdésér,de még egy van:)


Szooval. csak azokon a napokon szabad bevenni,amikor utána megyek ezdeni igaz? nem baj,ha ez nem minden napos?

2010. dec. 13. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
fölösleges edzés nélkül szedni, ja és az étkezés legalább olyan fontos, mint a mozgás. gondolom nem kell részleteznem ez mit jelent (minél kevesebb szénhidrát és zsír, nincs esti zabálás...)
2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már 4 után nem szoktam enni semmit,nemhogy este zabáljak:) Köszii a válaszokat:)
2010. dec. 13. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
szedheted, egyáltalán nem káros! amúgy mozgás nélkül is látható az eredménye, de ha futás elött bedobod úgy még jobb!!
2010. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 után mérnem eszel? 6 után is kell enni, amig az ember ébren van 2-3 óránként ennie kell, és nem almát, hanem kaját.
2011. jan. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!