Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyi lehet? Véletlenül kidobtam.

Melyi lehet? Véletlenül kidobtam.

Figyelt kérdés
Kb: 2-3 hete az egyik nem színes tv-újság hátlapján volt egy franciaországban tesztelt fogyókúrás szer. Egyszeri akciós ajánlat volt. A férjemnek kellene, csak kidobtam az újságot, és már Ő sem emlékszik a kapszula nevére. Tudom, hogy ez így elég tág infó, amit tudok, de hátha valaki ismeri. Köszi
2010. dec. 31. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyik lehet? bocs rossz a klaviatúrám.
2010. dec. 31. 14:32
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
nemtudom melyik,de remélem van annyi eszetek hogy nem veszitek meg a drága fogyasztókapszulákat,abban a hitben hogy majd ettől bizony le fogy fogyni a férjed...kizárt dolog.ha nem az étkezési szokásain,illetve a mozgáson változtat akkor nem fog lefogyni,hiába eteted fogyasztószerrel.kell hogy legyen annyi önmegtartóztatás.és akaraterő egy emberben,hogy saját egészságe érdekében le tudjon fogyni.és ekkor nem a csodaszerektől kell várni a megváltást.remélem értitek már:)
2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem. A férjemnek bizonyos okokból gyógyszert kell szednie. Emiatt nagyon lassú az anyagcseréje, ha szerencsétlen egész nap nem eszik akkor sem fogy. Ezt is orvosi ellenőrzés mellet szedné, ha bemutatjuk neki ezt a szert. Magas nagyon a vérnyomása, muszáj fogynia legalább 10 kilót.
2010. dec. 31. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
a lassú anyagcsere pajzsmirigy elégtelenség is okozhatja,akkor arrra kell szednie a gyógyszert,nem kioktatni akartalak.de a kevés mozgástól is lehet.miért talán eddz is valamit?mert az pörgeti az anyagcserét.ja és a magas vérnyomás tipikusan az egészségtelen életmód eredménye:)olvass utána ha érdekel.de nekem mindegy.
2011. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!