Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztó liszt? A Zsírégetőkl...

Fogyasztó liszt? A Zsírégetőklub árusítja. Vélemény? Hány kilót fogytatok? Zsírégetőklubról vélemény?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ETTÖL egyedül a pénztárcád fog fogyni, a zsirégetö liszt nagy átverés!!!!
2010. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak attól, hogy ezt a lisztet eszed (egy halom cukorral meg zsírral), nem fogsz lefogyni.
2010. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A profi autószerelők a pár ezer forintos chiptunningokon röhögnek, egy szobafestő-mázoló a tv shopos festékszórón, az orvosok a mágneses térdszalagon...


Aki meg a táplálkozáshoz ért, az a hájrázó övön, fogyitabikon, és a fogyasztó liszten...


Ja, a föld szívcsakrája meg dobogókőn van... ott dobog... ANYÁM :D :D

2010. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én kibróláltam, amit felszedtem vele szénhidrátot :( nm javaslom. mert 2kg fogytam és 7kg híztam :(,esetleg mellé sportot de n prbáld ki
2011. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem éri meg?Mert a legjobb barátnőm kipróbálta és 2 hónap alatt majdnem 20 kilót ledobott magáról! 80 kiló volt és most kb.60 kiló!! De én természetesen úgy értettem hogy rendszeres mozgással és sok gyümölcsel és zöldséggel. Még így se?
2011. jan. 1. 11:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom én, miért zsírégető!

Kiadsz egy csomó pénzt erre a csodalisztre -> több pénz nem marad más kajára -> csak ezt fogod enni -> fogysz xd

2011. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Eruthalion válasza:

Fogyasztó liszt? és hogyan ? ha nem is értessz a táplálkozás mélyebb rejtelmeihez, akkor is utána tudsz nézni, hogy minden gabona, amiből liszt készül, 98 % ban szénhidrát. NINCS olyan liszt, ami nem tartalmaz szénhdrátot, max a graham liszt ami nehezebben emésztődik meg, de az is ugyanannyi szénhidrátot tartalmaz, csak más fajtát.


Ez pont olyan, mint a fogyasztó zöldteák. Kiadsz érte egy csomó pénzt - és nem működik. Csak ha betartod vele a hozzá előírt diétát. Teszem hozzá, hogy már magtól a diétától is ugyanazt a hatást érheted el, esetleg ennek a lisztnek vagy a teának, ha jól átvernek vele, a placebó hatása még elképzelhető, de nem mérvadó.

A diéta hatásos, amit alkalmazni kell vele együtt - de ugyanaz a hatás, ha a diétát használod fogyasztóliszt vagy fogyasztó zöldteák nélkül, a szembetűnő külömbség az, hogy a diéta ingyen van, ezek a termékek meg nem... így aztán, az átlagembert könnyedén átverve valaki a háttérben jól meggazdagodik.

2011. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Fogyasztó lisztnek általában a Zab,Rizs, és Szójalisztet nevezik.Helyes étrend nélkül ezektől sem fogsz fogyni.Én tavaly kezdtem el a diétámat, ami abból állt hogy testsúlyom szerint kiszámoltam mennyi szénhidrátra, mennyi fehérjére és mennyi zsírra van szükségem! A napot úgy kezdtem hogy egy szénhidrát dús reggelim volt, és a nap folyamán minden étkezéssel visszább vettem a szénhidrátból, így a hatodik és egyben utolsó étkezésem szinte kizárólag fehérje volt.Én ezzel a módszerrel 40kg-tól szabadultam meg.Fontos azonban hogy mozogj mellé, heti 3x-4x minimum.De az hogy a kajádat rendebe rakd, az még fontosabb, mert az a 70%-a az egésznek!!! Bizony jól olvasod 70%, a maradék 30 a mozgás, és a regenerálódás!!! Mint az előző hozzászóló én is csak azt tudom mondani hogy kamu, úgyértem ha zsíroskenyérhez light kólát iszol, attól még nem fogsz fogyni, csak a lelked nyugszik meg! A diéta az egy kemény dolog, amivel meg kell bírkózni.Én azt mondom szánd rá az időt és nézz utánna rendesen és nem dőlj be az ilyen diétás baromságoknak!!!!
2011. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor azthiszeem ki hagyom ezt a fogysztó lisztes dolgot:) köszönöm a válaszokat kedvesek vagytok hogy szántatok rám időt :)
2011. jan. 5. 17:40
 10/14 anonim válasza:

Tényleg árusítja a Zsírégető Klub a "fogyasztó" lisztet? Ha annyi fáradságot vettél volna, hogy felmégy a honlapjukra, már a kérdést se tetted volna fel...

Zsírégető Lisztnek hívják. Nem árusítja: saját fogyókúrás étrendjeinek szénhidrát-tartalmú ételeihez használja. Egyszerű elven működik: tele van rostokkal, és a szénhidráttartalma olyan, hogy a hagyományos szénhidrátokkal szemben ennek csak elenyésző hányada a felszívódni képes szénhidrát. Ebben nincs se csoda, se átverés. Kiválóan működik. Bevizsgált, felszívódó szénhidrát-tartalmát tekintve is hitelesített termék.

2011. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!