Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen vagy melyik módszerrel...

Milyen vagy melyik módszerrel tudnék lefogyni 20 kilót 3-4 hónap alatt? Tovább lennt!

Figyelt kérdés
Leszoktam a dohányzásról és felszedtem 20 kiót 1 év alatt(75-ről 95-re).Most ezt szeretném leadni áprilisig és utána kondizni újra.Vettem L-carnitint és multivitaminokat+ még lehet hogy proteint is fogok mert mozogni is szeretnék mindenképp de ez csak diéta mellett lesz hatásos.Igazából ha vki tudna nekem mondani ill. küldeni egy épkézláb diétát vagy simán csak tanácsot adna azt megköszönném előre is!
2011. jan. 3. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi másfél évben összesen 20 kilót szedtem fel, ebben benne volt egy pajzsmirigy által okozott hormonbetegségem, aminek a mellékhatása a hízás lett, aztán teherbe estem, jelenleg 8 hónapos vagyok, de időközben felmerült egy megemelkedett vércukorszint, amivel muszáj diétáznom.Napi 180 g szénhidrátot ehetek / ihatok meg, 6xi étkezés mellett.

2 hete diétázom és már most érzem a jótékony hatását, persze a baba mellett fogyózni tilos, a diétát viszont tarthatom.Holnap méreckedek, kiváncsi vagyok, merre mozdul a mérleg.Ha látok eredményt, folytatom szülés után is.

Megoszthatom veled az étrendet, ha akarod.

2011. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én Atkins diétával fogytam 3 hónap alatt 18 kg-t.

85-ről 67-re. Azóta sajna visszaszedtem belőle 8 kg-t, de magamnak köszönhetem, mert ugyanúgy elkezdtem szénhidrátokat enni, és nem mozogtam annyit. Úgyhogy most kezdem előről... na ezt nem szabad... ha egyszer váltasz, akkor ragaszkodni kell hozzá. Mondom ezt elsősorban magamnak!

Amúgy ezzel a diétával 5 éve lefogytam már 63kg-ról 51-re.

Most a 63 kg-val is nagyon boldog lennék.

Volt közben egy terhességem, van egy csodálatos kislányom, de a kilók azok nagyon makacsul ragaszkodnak hozzám... :( Na de nem adom fel...

Bocsi kicsit hosszú lettem. 29/N

2011. jan. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , ha megosztanád azt megköszönném :)
2011. jan. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!