Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nekem elég kevés időm van...

Nekem elég kevés időm van hogy sportoljak vagy bármit csináljak mert van egy pici fiam és és sok törődés igényel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon elvagyok keseredve mert elég sok fölösleg van rajtam nem tudom milyen fogyasztószer vagy ilyesmi lenne jó ami hatásos is?kérlek adjatok valami tanácsot
2011. jan. 5. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pici fiad és nulla sport mellett is le fogysz, ha a jövőben fele annyit eszel, mint most.
2011. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 komasa ***** válasza:
Naponta legalább százszor felveszed a picit. Az már gyúrás!:) Komolyra fordítva a szót: Figyelj oda a táplálkozásodra, erre rengeteg info van az interneten! Kitartás!
2011. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na ez az hogy alig eszem reggel kb 1szet kenyér rá felvágott és délben is egy kevés leves és van hogy második félét nem eszem este pedig gyümölcs és enyi és nem fogyok
2011. jan. 5. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Fejben kell eldöntened, hogy le akarsz fogyni és életmódot akarsz változtatni. A sajnálkozás és a kifogások nem segítenek. Napi 5x-i étkezés, főleg fehérje és rost, ch ne finomlisztes legyen és no cukor. Nekem 3 gyerekem van és mégis van időm elmenni futni esténként hetente 3-4 alkalommal, ehhez csak egy jó futócipő kell!
2011. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ilyen bunkók mint te utolsó ne is irtál volna jobban járnánk.takarodj inkább futni nem érdekelsz
2011. jan. 5. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van.Nézd meg,hogy a vidiben szereplő nő miket csinált 2 gyerek után és milyen formába került.

http://www.youtube.com/watch?v=EwJIe3d0kzA&feature=related

2011. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Milyen kedves vagy kérdező. Ha én bunkó vagyok, akkor sajnáld magad tovább és várd a csodát, hátha egyik reggel úgy kelsz fel, hogy bombázó vagy :x


Ahhoz hogy elérj valamit, tenni is kell, én nem voltam bunkó, csupán nyers de ez fel szokta nyitni az emberek szemét és ráeszmélnek a lustaságukra. Eddig 9 ember köszönheti a módszeremnek az eredményeit, összesen 167 kg-ot fogytak, tehát nekem veled ellentétben már van mit felmutatni!!!

2011. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem védem, de én sem tudok elmenni heti nem 3-4x, hanem 1-2x sem futni, mert nem tudom kire hagyni a gyereket.

Táplálkozás terén próbálok változtatni, nem mindig sikerül úgy, és azt enni, amit kéne, de azért rajta vagyok.

Kérdező, Te is inkább ezzel próbálkozz, ne fogyasztószerekkel, mert lehet, hogy többet ártasz vele, mint használsz, mindegyiknek van mellékhatása.

2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Nekem is van egy 14 hónapos kisfiam. Eddig én is vártam a csodát és hittem "a ha majd elindul szaladgálhatsz utána és lefogysz" dumáknak. Nem így lett. Viszont egy ismerősöm, akinek szintén van babája a Hoodia kapszulától 4 hónap alatt 20 kilót fogyott.Nem tornázott, csak szedte a tabit, amitől nem volt étvágya és sokkal de sokkal többet sétáltak. A Dr. Oz-ban is mindig elmondja a doki, hogy napi 10.000 lépés és megfelelő étkezés elég a fogyáshoz. Nekem sem könnyű, de megfogadtam, hogy vagy lefogyok most(pedig nincs rajtam sok, 8 kilót akarok) vagy, ha nem sikerül, akkor meg sem érdemlem, hogy csini legyek. Falun lakunk, ha kimennék futni azt hinnék azért futok, mert loptam :D, nincs konditerem, stb. De viszont van Rubint Réka DVD-m. És én már elkezdtem. Sok séta, Hoodia, rubint Réka. Ha csak egy héten kétszer megcsinálod, mikor alszik a pici, és a fent említett több séta +Hoodia stratégiát választod szinte lehetetlen, hogy ne fogyj. Tudom, elszalad az idő, amig a baba alszik és olyankor sűrítesz be minden házimunkát, stb.de az megvár, a súly pedig magától nem megy le, pedig de jó is lenne....Sok szerencsét!

2011. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó én is faluban lakom kb ugyan az mint te irtad ha futnék azt hiszik loptam vagy mindent csak nem azt hogy fogyni szeretnék. csak azért is köszönöm mert tölled kaptam egy rendes választ és nem ugy mint az elsök hogy lehurogtak persze én sem várok csodát de nem könnyü.
2011. jan. 7. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!