Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik mostanság divatos...

Melyik mostanság divatos fogyasztószert vagy módszert ajánljátok viszonylag gyors és látványos fogyás eléréséhez? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Szeretnék mihamarabb kb. 20 kg súlyfeleslegtől megszabadulni, és igen csábítónak találom a manapság látható , gyors fogyást ígérő szerek hirdetéseit. Kérlek írjátok meg, ha használtatok valami hasonlót mostanában, ami valóban eredményes volt. Köszönöm!
2011. jan. 13. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Csodák nincsenek :D


(olvasd el újra, hogy mit írtál)

2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Ezek közül a gyors fogyást ígérő csodaszerek közül még soha egyikről sem sikerült bebizonyítani, hogy hatásos, annál többről, hogy káros. Fogyasztószer = szigorú diéta és kemény edzés, sok-sok akaraterővel. Ennyi. ;)
2011. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Gyors=látványos.

Menj és sportolj vmit...de ne úgy, hogy futsz 200m-t, és felfalsz 2 csirkét.

Sok szerencsét!

2011. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
adipex
2011. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell addig hízni hagyni magad, amíg 20 kg felesleged lesz. Ennyi. A fogyásban csoda nincs. Nem lehet rövid idő alatt látványos és tartós fogyást elérni. Ezer-egy milliószor leírtuk már, hogy fogyni csak életmódváltással lehet. Én pl. 165 cm/52 kg vagyok és ezt a súlyt évek óta tartom, 2 kilónál már érzem hogy szűk a nadrág, és kissé visszafogom magam. Ennyi. Imádom az ilyen bűnlusta embereket, akik mindent a semmi munkával akarnak elérni. Bocs, de ez az igazság.
2011. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, én is nagyon bírom azokat az embereket akik osztják az észt! Az mondjuk fel sem merül bennetek, hogy ekkora súlyfelesleget, nem egy két év alatt, hanem 12 év alatt sikerült magamra szednem, ugyanis mikor még nem kellett dolgoznom, napi 4 órát utaznom és 8 órát számítógép előtt ülnöm,háztartást vezetnem, talán volt több időm magamra. Egyébként messze így sem vagyok 100 kg, csak jobban érezném magam vékonyabban. Mint írtam, nem véleményeket, hanem tapasztalatokat várok!!!! Kíváncsi lennék, ilyen napirend és hétvégi munkavégzés mellett melyikőtöknek lenne ideje napi min. 1 órát mozogni, s ennek feltételeit megteremteni.
2011. jan. 14. 15:16
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Az nem merült fel benned, hogy kevesebbet kellene enni?

Egyébként hétvégén is el lehet menni edzeni, illetve hasonló időbeosztás mellett én hajnalban felkeltem és akkor jártam ki futni.

Akaraterő kérdése. Kifogásokat mindig könnyű találni.

2011. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Megoldás is van mindenre! Mire gondolsz, hogy talán ne egyek annyit, mint egy ló? Mert persze biztosan annyit eszek, mikor fogyni akarok....Talán azért szeretnék más módszert is kipróbálni, mert az eddigiek nálam nem váltak be. Nem is tudom miért várom azt, hogy valaki itt őszinte tapasztalatokat írjon, hiszen itt mindenki csak a saját okosságát szajkózza! Inkább ne is írjanak olyanok, akik csak ilyen kedves tanácsokat tudnak írni! A mozgásnak csak akkor van értelme, ha rendszeresen tudod csinálni. Hetente 1-2 alkalom kondíció javításra, alak megtartására jó, nem fogyásra. Én tapasztalatokat kértem, nem kritikákat!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 14. 18:37
 9/25 anonim válasza:

scitec:reform

scitec:l-carnitin de ez csak akkor fogyaszt ha sportolsz,amúgy semmit nem ér.

u.i.:nem csak vékony emberek élnek a földön,és én csak becsülöm azokat akiknek van erejük változtatni és fogyni.Kitartás.:)

2011. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3 műszakban dolgozom, másfél óra alatt érek haza, ebédet, vacsorát kell főzni, takarítani, mosni, hazahozni a gyerekeket, elrendezni az állatokat, stb..., és minden nap szánok 1 órát az edzésre. Bár enni sincs sok időm, és amúgy is folyton rohanok, úgyhogy nem is lenne rá szükség... erősen kétlem, hogy neked ennél több dolgod lehet, és nem érsz rá mozogni, csak falni. Kedvesség ide vagy oda, vagy fogyni akarsz, és teszel érte, vagy csak a szád jár. Tapasztalat kell? Oké! Ahogy elkezdtem dolgozni és edzeni, 80 kilóról 55-re fogytam, pedig semmilyen csodaszert nem szedtem. Csak félreraktam a csokoládét és komolyan vettem. Ennyi.
2011. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!