Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Rossman-ba...

Mi a véleményetek a Rossman-ban kapható Well Mix fogyókúrás italporról?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el használni 2 napja, de érdekelne hogy akik használták milyen eredményt tudtak vele elérni...
2011. jan. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a kapucsínós nagyon finom,és tényleg jóllaktam tőle,nem úgy,mint sok másiktól. én csak egy evést helyettesítek vele,de olyan módon,hogy fél adagot iszok reggelire,meg felet tízóraira,és ebédet,meg korai könnyű vacsorát eszek. olyankor használom,amikor hamar le kell adni 1-2 kg-ot. de ilyenkor csak halat meg csirkemellet meg pulykasonkát kajálok mellé zöldséggel meg savanyú káposztával.nem szoktam hipp-hopp visszahízni a leadottat. viszont nem tudom,nagyobb súlynál szerintem azért nem ez a legjobb megoldás,és sportolni is kellene valamit,én csak taposógépezni szoktam itthon 10 perceket napi kétszer.
2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát én napi 2 étkezést váltok ki vele, reggeli, vacsora és kb 5 kg szeretnék fogyni sztem az nem olyan sok.
2011. jan. 21. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos fogyókúrára alkalmatlan a termék.Gyakorlatilag csalás,de elég ha megnézed a fehérje-szénhidrát arányt benne adagonként.Ízesített cukrot iszol.A fehérjetartalma meg szinte 0.
2011. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha nem eszel kenyeret meg tésztát már sokkal előrébb vagy és nem is kínzod magad vele sztem hatástalan 2 adagot ittam meg napi 2 étkezést kiváltva és semmi eredmény
2011. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!