Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt valaki mostanában...

Használt valaki mostanában Adipex Retardot? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire néztek hülyének, amiért Mo-n nem törzskönyvezett gyógyszert készülök használni...
2011. jan. 22. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Már előre látom hogy jönnek a többiek a "Meg akarsz halni akkor szedjed! Olyan mint a drog...bla-bla "-típusú mondatottal...

De!

Nekem bejött!

Nagy túlsúlynál igenis segít elindítani a helyes úton:)

3 hét alatt lement 8kg! A ruháimon is nagyon látszik...lassan mind lötyög:))

Én nem mondom hogy mindenkinél beválik de ahhoz hogy véleményed legyen róla érdemes kipróbálnod!

(Vitázni a negatív hozzászólókkal nem fogok!!!!!!!!!)

2011. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

22.53

Köszönöm a választ:)


Én sokáig 156cm 49 kg voltam, sajnos félév alatt 70kg-ra híztam:S

Remélem, segít a fogyásban, természetesen a gyógyszer szedése mellett is diétásan kell étkezni, és sportolni is.

2011. jan. 22. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött. Mikor elkezdtem szedni a súlyom már a normál tartományon belül volt és iszonyú nehezen ment a fogyás. De a gyógyszer mindent megoldott....
2011. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Anyukám szedte még anno jó pár évvel ezelőtt, és fogyott vagy 30kg-t, nagyon boldog volt, aztán jött a mellékhatás, amiről nem igazán akar senki hallani.Azóta túl van egy szívműtéten, azt mondta, ha újra kezdhetné inkább nem akart volna olyan gyorsan lefogyni, de már nem lehet visszacsinálni. Nem akarok senkivel vitázni ez csak a mi személyes tapasztalatunk sajnos:-(
2011. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, én is olvastam róla, de nem tudom, hogy van-e olyan megbízható hely, ahol be lehetne szerezni. Ha esetleg tudsz ilyet, légyszíves írd meg privibe vagy ide, jó? Előre is köszi...
2011. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most honnan lehetne beszerezni, azt tudja valaki?
2013. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!