Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen hatóanyag van az...

Milyen hatóanyag van az Adipexben?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, és több helyen írják, hogy amfetamint tartalmaz. Gondoltam, hogy szedem szálkásításhoz, hogy ne legyen étvágyam, de amfetamint nem vinnék be a szervezetembe.
2011. jan. 24. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem amfetamin, hanem phentermine van benne. Dob a pulzuson, az anyagcserén, elnyomja az étvágyat.

Nem használtam, nem tudok róla semmit mondani.

2011. jan. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amfetamin származék.Arra szokták használni a testépítők hogy ch ürítésnél ne szenvedjenek annyira az éhségtől.A probléma az hogy ilyenkor körülményes megenni azt az iszonyat mennyiségű fehérjét is mert ugye nem vagy éhes.


A másik meg hogy az izmokat is égeti keményen éppen emiatt.Ha nem szteroidozol akkor felejtsd el.Egy sima adipokill vagy yohimbe+koffein is elég lesz.Ha nagyon koxolni akarsz akkor spiro.

2011. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!