Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni szeretnék, de még...

Fogyni szeretnék, de még szoptatok. Hallottam a Cefamadar homeopátiás szerről. Tényleg olyan jó? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
amig szoptatsz ne kisérletezz semmivel. Homeopátia ide-oda, a babának biztosan nincs rá szüksége! nyugi, lesz időd utána is bőven mindenre! Főleg fogyni! Inkább mérsékelt kalóriabevitel, sok mozgás!
2009. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mozogj sokat!
2009. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem halottam róla, szóval kötve hiszem hogy olyan jó, mert akkor mindenki azt használná...
2009. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok, de biztos, hogy még homeopátiás szert sem szednék. Most használd ki, hogy a szervezeted jól égeti a kalóriákat és inkább az étrendeden alakíts. Ha sok fehérjét viszel be és kevés szénhidrátot illetve nem eszel késő este, akkor fogyni fogsz, csak légy türelemmel.
2009. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%

Szio!

Szerintem most csak a babádra figyelj, én szoptatás befejezése után elkeztem egy kicsit odafigyelni a kajára és leszivárogtak a kilók, számszerűen eddig 8. Amikor már nem fog a szervezeted a baba miatt megtartani mindent, magától le fog menni.!!!

2009. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!