Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most őszintén, valaki már...

Most őszintén, valaki már fogyott úgy, hogy valamilyen csodagyógyszert, vagy kütyüt vett?

Figyelt kérdés
tudjátok a reklámok egyáltalán nem megbizhatók,ezért kérdezlek titeket.Hátha nektek bevált valamelyik fogyasztószerü dolog
2011. jan. 29. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, Anyu fogyott vele 10 kg-t (ez elég kevés, mivel 160/88ról indult), de mivel nagyon drága volt és nem bírtuk fizetni, abba kellett hagyni. Utána pedig egy év sem kellett hozzá, és 15 kg-t visszahízott :S ebből az a tanulság, hogy csak addig hat, amíg veszed, de egy életen át nem lehet bogyókon élni. A pénztárcád és a szervezeted is megsínyli.

Egyébként én nagyon is szeretem ezt a lassú fogyást. Akárhányszor tükörbe nézek, eszemne jut, hogy ezt csakis saját magamnak köszönhetem, és ettől nagyon büszke leszek magamra :)

2011. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Én fogytam korpatablettáva még régebben. Na nem csodagyógyszerként vettem, hanem simán a gyógyszertárban.

Aztán ezen az oldalán láttam, hogy belinkelte valaki lényegében ugyanazt a korpatablettát, csak 500 helyett 8 ezerért.

Szóval lényegében csodaszert szedtem, csak nem tudtam róla :D

Persze nyilván önmagában az nem elég, kell mellé a diéta és a torna is. Ahogy egyébként az összes fogyasztó csodaszer mellé is.

A rosttabletták annyiban jók, hogy kicsit csökkentik az éhségérzetet, de ez minimális, viszont a rostok gyorsítják az anyagcserét, ami jó.

2011. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
"kell mellé a diéta és a torna is" akkor meg minek olyat venni? a diéta és a torna ÖNMAGÁBAN elég a fogyáshoz!
2011. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
persze, aki megveszi ezeket a szarokat annak nem marad pénze kajára ezért kevesebbet eszik, és nem lesz pénze benzinre/buszjegyre ezért többet gyalogol...tuti fogyás
2011. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"kell mellé a diéta és a torna is" akkor meg minek olyat venni? a diéta és a torna ÖNMAGÁBAN elég a fogyáshoz!"


Pontosan ezért vannak a pozitív vélemények is róluk, egyébként a drágák semmit sem érnek.

Az 500ft-os korpatabletta már talán.

(egy médiatechnikus)

2011. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14:52 vagyok. Pontosan ezt akartam érzékeltetni. Hogy ezek a cuccok nem fogyasztanak le, hiába hívják őket fogyasztószereknek. Talán nem voltam elég egyértelmű, elnézést.
2011. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Amúgy énis úgy gondolom,hogy ezeknek a csodaszereknek a többsége,csupa hazugság,emellet még drága is.
2011. jan. 29. 17:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező.Akkor az eddigi válaszolók még nem tudják,hogy igen is van egyáltalán nem drága,és csodaszernek mondható dolog.Én 6 éve a testsúlycsökkentő mályvateát iszom,és ennek a segítségével 53 kilót fogytam 1 év alatt.125 kiló voltam.Most átváltottam a szűz tea forte kapszulára,és ez is nagyon jó,és nem drága.a tea 1000 alatt van,20 napig elég 1 doboz,a kapszula 60 szemes,1 hónapig elég,és 2000 alatt van.
2011. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
oh,...na ez meglepett,köszönöm kedves válaszoló:),én csak kb 5 kilót szeretnék fogyni,de még az sem sikerül
2011. jan. 30. 10:30
 10/18 anonim ***** válasza:
A 23 33-as vagyok megint.Szerintem próbáld ki valamelyiket a kettő közül,5 kilót simán le lehet adni vele,és elég hamar.Nem káros egyáltalán egyik sem,mert 100%gyógynövény.
2011. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!