Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Colone Cleanse nevu meregtel...

A Colone Cleanse nevu meregtelenito por fogyaszt?

Figyelt kérdés
1honap alatt szeretnek le fogyni 5kg-ot,kenyeret es edesseget probalom ki zarni az etrendembol,es este 7utan nem eszem,es napi 2liter folyadekot iszom.Colone cleanset szedek napi ket kanallal,eves elott .Valakinek sikerult le fogynia ezzel a porral?
2011. febr. 1. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A fogyókúrás porok természetesen azok közé az átverések közé tartoznak, mint a hájrezgető szalagok, meg a 90 napos diéta.
2011. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem fogyokuras por,ha fingod sincs rolla h mi az,akkor inkabb ne irj,meg oszd itt a semmit,azok irjanak,akit tudjak is h mirol van szo,kerem szepen.
2011. febr. 3. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm lefogyott miközben szedte:D

Hogy amiatt volt-e azt nem tudom, de nem hiszem.

2011. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Colon Cleanse egy meregtelenito por,nem egy fogyokuras,es ha meregtelenited a szervezetedet,akkor biztosan kell fogynod,nem?Ha valaki szedett ijet,akkor az mit evett addig?dietazott?
2011. febr. 3. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Értsd meg, hogy ettől nem fogsz lefogyni. Diétázz! Miért olyan nehéz ezt megérteni?
2011. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ettől nem fogyni fogsz, ez egy béltisztító.

Az emészthetetlen rostok végighaladnak a beleken és kipucolják. Jobb lesz az emésztésed, de fogyni nem fogsz tőle.

Csak 2 dolgot kell kihagynod az életedből, a finomított liszteket és a hagyományos cukrokat, és fogyni fogsz.

Sok sikert:)

2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem sem fogsz tőle fogyni! Inkább próbálkozz a borsmenta teával vagy a zöld teával persze cukor és minden ízesítés nélkül és mozogj mellé egy kicsit esténként abból ihatsz rengeteget és zsírégető hatása is van! persze mellette igyál sok vizet is mert vízhajtó hatásúak! Nekem bejött!
2011. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahh. Nem vagyok túsúlyos, viszont volt szerencsém kipróbálni. UNDORÍTÓ!: D mély tisztelet azoknak, akik le tudják nyomni a torkukon.
2011. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia, keresztanyum is ilyet evett regelente keverte joghurtba.. es o annyit tett meg hozza hogy 2 liter viz siman megvolt es kenyeret melozte.. es nagyon latvanyosan lefogyott:)..csak vigyazni kell utana nem egybol vissza a kenyerel..:)
2011. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
utobbi vagyok, tobb baratnoje is hasznalta es hasznalja.. nekik is bevalt csak vigyazni melette az etrendel tuti lefogsz fogyni...legfokepen a hasadon fog latszani:)
2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!