Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Well Mix italporról mi a...

Well Mix italporról mi a tapasztalat?!

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?! Vizzel v. tejjel isszátok? Jobb mint egy fehérjealapu ha fogyni akarsz?
2011. febr. 2. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz nem sok köze van,de ha megnézed az összetételét,te is rá jössz.

Jó ha 5% benne a fehérje,a többi ízesítő,meg cukor,vagyis ch,tömegnövelő.


Testépítő táplálék kiegészítő boltban ajánlatos ilyesmit venni.Az a neve alacsony ch tartalmú tejsavó.

Diétához kiváló a 100% whey protein,pl.

Ja,igen.Vízzel kell inni.

2011. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timcsy01 válasza:

Szia!


4 hónapja szültem meg a kislányomat, 60 kilóval kezdtem a terhességet,84kg-al mentem szülni, és most vagyok 65 kg. Megvártam a 6 hetet, sajnos nem tudtam sokáig szoptatni, ezért nekiálltam a fogyókúrának. Vettem a Lidlbe (biztos máshol is kapható) teljes kiőrlésű zabpehely. Azt tettem bele kefirbe, maximum 3%-os, a Danone persze több, én Tesco-sat szoktam venni. Esetleg alma mellé. Ezt eszem 6 óra után, és mindennek nemet mondok, hiába csorog a nyálam. Reggel eszek rendesen, a Tescoba lehet kapni a Bajor rozskenyeret, finom, és nem is drága. A párizsit, és az efféle trágyát töröltem az életemből, és a csapvizet is. A Lidl-be szoktam venni karton számra a bubi mentes ásványvizet (Aquarius 49 ft), és minden nap megiszok egy üveggel. Iszom hozzá a Well Mixet, nekem bejött. Délutáni kiegészítésnek szoktam inni, és segített. Szerintem az elején leírt kilók magukért beszélnek. Én mindenkinek sok kitartást kívánok, és kellemes fogyit:-)

2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!