Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a kökényvirág...

Próbáltátok már a kökényvirág teát?

Figyelt kérdés
3 napja iszom, és alig van étvágyam! Hashajtó, vízhajtó, méregtelenítő, anyagcserejavító, étvágycsökkentő stb. Tényleg szuper, próbáljátok ki!
2011. febr. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Már tegnap is szemezgettem a kérdéseddel:D Nem próbáltam, de tervezem, hogy veszek. Egyértelműen érezhető a hatása, vagy inkább azon van a hangsúly, hogy hiszel benne, és nagyon szeretnéd, ha segítene? KÉrlek, majd számolj be, hogy továbbra is ilyen jól beválik-e. Nekem nem kell fogynom, de muszáj lenne kordában tartani az étvágyamat, mert brutális, híztam is vagy 5 kilót az utóbbi időben/így már nem tartozom a kórosan sovány kategóriába/, de ha így folytatom,a normált sem tudom majd megtartani..
2011. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van egy kis pszichés hatása, de én elsősorban azért vagyok kétségbe esve, mert pajzsmirigy betegségem révén szar az anyagcserém. Sajnos most is rossz lett az eredményem, és híztam is ez miatt. Mivel ez kimondottan az ayagcserére hat, hiszek benne hogy egy kis odafigyeléssel segíteni fog! És tényleg nincs olyan zabálhatnékom :)!!!
2011. febr. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!