Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogyni szeretnénk mi az az...

Ha fogyni szeretnénk mi az az étel amit egyáltalán nem szabad enni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy ilyet többet ne. Bizonyos mennyiségben minden jöhet. Jó, mondjuk a fehér kenyeret lecserélheted teljes kiőrlésűre, de időnként simán belefér egy kocka csoki. A lényeg, hogy fogyókúra alatt is adj meg mindent magadnak, amit megkívánsz, csak épp kevesebbet. A lényeg, hogy fel tudd mérni, mikor vagy valóban éhes.
2011. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármit lehet enni,csak persze mérékkel.És persze sok mozgás is kell hozzá,különben nem megy.
2011. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne egyél sok tepertős pogit! De komolyan, már néhány nap alatt szépen lehet gyarapodni tőle... :)

És a sima cukor sem a legjobb választás. Sőt. Igazából ez az, amit mindenképpen el kellene kerülnöd. (és a fehér lisztet) De mindkettőt lehet helyettesíteni. Cukor helyett édesítő (természetes vagy mesterséges) és fehér liszt helyett teljes kiőrlésű. Ennyi az egész.

2011. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

cukor, liszt, zsír - és minden, amiben ezek vannak

Természetesen a szervezetnek szüksége van cukorra és zsírra is, de nem mindegy, miből szerzi meg és mennyi az annyi.

És hiába nem eszel cukrot meg zsírt, ha dupla adag rizzsel vagy krumplival pótolod.


Szóval ez nem ilyen egyszerű, hogy mit nem szabad enni...

2011. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ui: a teljes kiörl. lisztben és kenyérben ugyanannyi kalória van, mint a fehér lisztben/kenyérben. Csak élettanilag jobb, de fogyni nem fogsz, ha nem eszel kevesebbet.
2011. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben gyorsan felszívódó szénhidrát van. Tésztafélék, lisztes kaják, cukor, édességek stb. Tejtermékek közül pedig maximum a keményebb sajtok fogyaszthatók.
2011. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timcsy01 válasza:
Hát ne egyél kolozsvári szalonnát, fehér kenyérrel vacsorára. Mondjuk 6 után. Én mondjuk nem ettem ilyeneket fogyókúra alatt( még most is tart), sem lángost, nokedlit, fehér kenyeret, baconos kiflit, és hasonlókat. Én a bajor rozskenyeret nagyon szeretem, a Tescoba lehet kapni.
2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemmegmondtam válasza:
Egyszerű. Nézz utána alaposan, hogy mi az egészséges tápálkozás és kész. Csak azokat edd!
2011. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!