Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen egeszseges fogyasztosze...

Milyen egeszseges fogyasztoszerrel legtobbet fogyni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy kerülöd a cukros dolgokat, nem nasizol, sok zöldséget, gyümölcsöt eszel, napi 1 órát mozogsz.
2011. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

önmegtartóztatással.

nem eszel, nem hízol. olcsó, bevált módszer :D

na nem azt mondom, h koplalj, de nem kell mindent felfalni, ami a szemed elé kerül.

2011. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel se lehet egy huncut dekát se. Egy időben minden sz.rt beszedtem, de csak pénzkidobás az egész.
2011. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát a fogyasztószerektől, zsírcsökkenést meg pláne nem. Én be se mernék venni semmilyen kapszulát. Jó lenne, ha megértené mindenki, hogy fogyni mozgással és diétás étrenddel lehet. Nincs csodaszer. Naponta fogyaszthatsz esetleg gyógyteákat, amelyek segítenek a salaktalanításban, de vigyázni kell velük, mert piszok erős hascsikarást és hasmenést tudnak okozni, kúraszerűen használhatók, rendszeresen nem.
2011. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp akarsz valamit szedni, olyat szedj, aminek a célja étvágycsökkentés.

+ igyál zöldteát.

2011. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyszerü szerintem csak betartani nehéz. naponta mozoj legalább egy azaz 1 órát. futás pl a legjobb ha nemtudsz futni egyelőre akkor csak séta, persze nem kell 1 órán keresztül. nyujtások, felülés... ami jólesik és fontos!! NEM FÁJ!! kellemetlen, ha igen akkor az nem jó. étrend ben pedig a nagyon zsíros ételeket hanyagold. azokat is lehet de csak módjával, rendszeres étkezések és lefekvés elötti 4 órában ne egyél... szal ha 10 kor lefekszel akkor vacsorázz max 6 kor. nem a leggyorsabb de a legegészségesebb mód szerintem.
2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!