Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SEGÍTSÉÉÉG? Mit csináljaaaaak?

SEGÍTSÉÉÉG? Mit csináljaaaaak?

Figyelt kérdés
98 kg és 180 magas vok 5 éve teniszezem , hobbiként játszottam eddig , de már komolyra fordítottam. Le kellene adnom kb 15 kilót de nem tudom meg állni hogy ne egyek ! A mozgás meg van minden nap a ( sport ) de az evés az szinte határtalan :S:S Mit javasoltok ?
2011. febr. 7. 00:15
 1/4 anonim válasza:
Én is elég kövér voltam és 100 féle fogyókúrát kipróbáltam, nem vált be! Mert zabáltam!Ha éppen csak gyümölcsöket ettem, akkor megettem 1 kiló banánt is egyszerre vagy még többet....az az igazság, az étel mennyiségét kell csökkenteni, fokozatosan, mindig kevesebbet enni, amíg el nem jutsz a nagy adagok helyett a kisebb mennyiségig, ami egy normál tányér étel, nem több! Egyébként ehetsz bármit, csak mértékkel! Én is eszek mindent, de kevesebbet, pl. ha elcsábulok és a kedvenc szamos marcipán cukrászdámban megeszek 1 szelet marcipán tortát,akkor már utána nem eszem semmit, ez volt a vacsora!
2011. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akkor érzed magad leginkább éhesnek, ha unatkozol. Kösd le magad mással. Ha nem marad túl sok felesleges időd, amit evésre fordítasz, meglásd, menni fog. Sok sikert :)
2011. febr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha napi szintre váltottad a mozgást, akkor le fogsz fogyni, csak türelem kell ;)
2011. febr. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legfontosabb a mértékletesség. Egyél ugyan, de tudj magadnak határt szabni, hogy mennyit. Legyen ez akár tényleg csak egy gyerekadag max. Az íz meglesz, de sokkal kevesebb lesz a bevitt kalória.

A mozgás nagyon jó, csak így tovább!! (De tudd, hogy amíg sokat eszel, addig max azt a mennyiséget dolgozod le, amit épp eszel..)

2011. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!