Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyek azok a viszonylag...

Melyek azok a viszonylag olcsónak mondható fogyasztószerek, amelyek nem ígérnek drasztikus fogyást, de eredményesek? Termékneveket kérnék, meg hogy hol kell beszerezni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, Neked mi a viszonylag olcsó, de ha eredményre vágysz, arra költened kell.

Szóval én használom/használtam A Herbária Salaktalanító teáját, ill. az elhízás elleni teakeveréket. nekem bevált, bár szörnyű az íze, ill. nem tudom, kinél hogyan hat (Pl nekem a kínai teakeverékek egyáltalán nem hatottak, másoknak meg az segít.) - DM, Rossmann, 4-500 Ft

Jó volt még a 4.3.2.1. ital is, az én spec nem fogyókúra miatt ittam, hanem méregtelenítőnek, de elvette az étvágyat. Kb 4-5000 Ft, DM.

Sokan dícsérik egyébként a Hoodiát is, de a spray-t, hanem a tablettát. Még nem próbáltam.

Viszont ezek önmagukban nem fogyasztanak, csak segítenek, de m,ár az is valami, meg gondolom, ezerszer hallottad már ezt.

2011. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
1 pohár víz, minden lefutott 5 km után ;)
2011. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timcsy01 válasza:
51%
Nekem Rossmannos Well Mix italpor jött be, 1299 ft, 12 adag van benne. Napi egyet szoktam inni, 6 után kefir, ropogós kenyérrel, meg egy zöld alma, ha szükséges. És napi 2 liter bubimentes víz. Én is ittam a fitt forma teát, az sem rossz, vízhajtó hatása van. Sok sikert, és kitartást.
2011. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a NATURAL HERBÁL ZSÍRÉGETŐ tabletta jött be egy kúra alatt 6 kg-ot fogytam tőle túl vagyok már a második kúrán is még 6 kg-ót fogytam.Úgyhogy szerintem jó.

Itt rendelheted meg:TUTIFOGYAS.HU

2012. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok 4000 ft a tabletta.
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!